Nelro Data: nowy sklep internetowy

0
529

Klienci coraz chętniej kupują online, zwłaszcza jeśli chodzi o elektronikę i nowinki technologiczne. Właśnie z myślą o entuzjastach nowych technologii powstał ndsklep.pl, w którym znaleźć można  produkty w przystępnych cenach.

[sam id=8 codes='false']

– W przestrzeni internetowej funkcjonuje mnóstwo platform zakupowych, zatem świadomy klient nie ma problemu z nabyciem dowolnego urządzenia czy akcesoriów do niego. Nasz sklep jest odzwierciedleniem oferty marek dystrybucyjnych Nelro Daty, zatem możemy zagwarantować klientowi dostępność towaru od ręki, przystępne ceny będące efektem bezpośrednich ustaleń z producentem danego urządzenia, wysyłkę w 24 godziny od daty złożenia zamówienia oraz rozbudowaną strefę promocji i wyprzedaży, w których łatwo „upolować” prawdziwą okazję. Oczywiście na wszystkie produkty dajemy pełną 24-miesięczną gwarancję. Dostępnych jest też wiele wygodnych opcji zapłaty oraz trybów dostawy i odbioru towaru – mówi Bartek Korzeniewski, operator platformy ndsklep.pl.

ndsklep.pl oferuje profesjonalne, rekreacyjne i zabawkowe drony oraz akcesoria do nich, pełną gamę telewizorów LED i OLED, domowy i przenośny sprzęt audio, żyroskopowe pojazdy elektryczne, oczyszczacze powietrza oraz wyczynowe kamerki 4k wraz z osprzętem.

Zakupy w sklepie nie wymagają rejestracji, jednak klient, który założy w nim konto będzie miał wgląd w statusy zamówień i historię transakcji. Właściciel sklepu uruchomił także specjalną infolinię. Pod numerem +48 664 275 610 doradca klienta odpowie na ewentualne pytania i zaproponuje właściwy asortyment.