Nagrody HP Inc. za 2017 rok: Also z nagrodą za największy wzrost w sprzedaży!

0
684

Firma ALSO Polska otrzymała nagrodę za największy wzrost sprzedaży produktów HP Inc. w regionie Europy Centralnej oraz Izraela.

[sam id=8 codes='false']

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanej nagrody. Nasz sukces jest potwierdzeniem, że cele i strategiczne kierunki rozwoju, które przyjęliśmy na samym początku pojawienia się w Polsce są słuszne. Naszym celem nie jest tylko bycie czołowym dystrybutorem na polskim rynku ale przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych partnerów” – powiedział Paweł Łasak, Chief Customer Officer ALSO Polska.

„Cieszymy się z otrzymanej nagrody i jest to wielkie uznanie dla naszej pracy. W 2017 roku skupiliśmy się na działaniach opartych o doświadczenia naszych partnerów, inwestycje, które poczyniliśmy w logistyce czy obsłudze klienta przynoszą efekty. Będziemy kontynuować naszą strategię budowania szerokiej oferty usług i jeszcze lepiej realizować zmieniające się potrzeby naszych partnerów”, dodaje Hanna Osetek-Pasquet, Chief Operating Officer ALSO Polska.

ALSO Polska działa na polskim rynku od września 2015 roku, i od początku stawia na aktywny rozwój kanału partnerskiego. W związku z wzrostem sprzedaży, zarówno w obszarze SMB, jak i retail w 2017 roku magazyn ALSO Polska został przeniesiony do Strykowa, co znacząco wpłynęło na wzrost efektywności oraz ilości obsługiwanych firm.