Multidotykowy monitor Philips SmoothTouch

0
267

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów Philips, wprowadza na polski rynek 23-calowy panel SmoothTouch wyposażony w aż 10 punktów dotykowych.

Obsługiwany za pomocą gestów PHILIPS 231C5 nadaje się zarówno do pracy jak i rozrywki, a wbudowana kamerka internetowa, mikrofon oraz głośniki dodatkowo poszerzają funkcjonalność urządzenia. Pojemnościowy ekran dotykowy SmoothTouch oparty jest na matrycy IPS.

PHILIPS 231C5 reaguje na rozmaite gesty, między innymi naciśnięcie, powiększanie, obracanie, przesuwanie i umożliwia pełne wykorzystanie funkcjonalności systemu Windows 8. Ekran pojemnościowy pokryty jest hartowanym szkłem i pozwala na obsługiwanie ekranu dziesięcioma palcami jednocześnie. Dzięki zastosowaniu interfejsu MHL (Mobile High Definition Link) użytkownik może przeglądać na większym ekranie zdjęcia zrobione telefonem, filmy znajdujące się na tablecie czy pracować nad dokumentami. Podłączone do monitora za pomocą MHL urządzenie jest jednocześnie ładowane.

PHILIPS 231C5 wyposażony jest w złącza D-Sub, Display Port, HDMI, DVI-D (z HDCP). Dwa porty USB 3.0 zapewniają szybki przesył danych i zwiększają wszechstronność urządzenia. Posiadacze notebooków o niewielkiej przekątnej ekranu docenią w panelu dotykowym powierzchnię 23-calowego ekranu, który wyświetla obraz o rozdzielczości Full HD 1920×1080.

Wygodną pracę nawet bez klawiatury umożliwia podstawa SmartStand, dzięki której użytkownik może regulować pochylenie ekranu w zakresie do 60 stopni. Monitor przystosowany jest także do montażu na ścianie zgodnie ze standardem VESA 100 x 100 mm. Waży 5,1 kg przy wymiarach 560 × 399 × 176 mm (z podstawą). Model ten pobiera 26,6 W w normalnym trybie pracy.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 231C5 wynosi 2 089 zł brutto. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta w systemie door to door.

Dystrybutorzy w Polsce:

  • AB
  • ABC Data
  • Action
  • INCOM