Mikrus w ofercie AB

0
75

W ofercie AB S.A. pojawił się premierowy minikomputer IdeaCentre Stick 300 firmy Lenovo, który z łatwością zmieścimy w dłoni. Produkt na tyle nowatorski, że przyznajemy rekomendację naszej redakcji!

W obudowie o wymiarach 100x38x15 mm producent umieścił 4-rdzeniowy, 64-bitowy procesor Intel Atom Z3735F 1,33 GHz, 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash. Dzięki modułowi WiFi i Bluetooth 4.0 oraz portom HDMI, microUSB oraz czytnikowi kart microSD IdeaCentre Stick 300jest idealnie skomunikowany. Dodatkowo zastosowano pełnowymiarowe łącze USB.

Produkt Lenovo reprezentuje stosunkowo nowy  segment minikomputerów, które oferują wygodę użytkowania oraz wielość zastosowań dzięki m.in. zastosowaniu interfejsu HDMI, który umożliwia współpracę z praktycznie każdym telewizorem czy monitorem komputerowym. No i najważniejsze – na pokładzie Windows 8.1!

Może w wolnej chwili uda nam się to cacko przetestować i opiszemy je dokładniej. Produkt trafił już do sprzedaży, mamy nadzieję, że cena nie będzie wyższa niż równowartość ok. 130 $.