Michał Pyter Dyrektorem Sprzedaży w Schneider Electric

0
199

Michał Pyter objął funkcję Dyrektora Sprzedaży działu Enterprise IT Business w Schneider Electric Polska. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialny za opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, kompleksowe działania marketingowe, inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży technologii.

Do obowiązków Michała Pytera należą także odpowiedzialność za wynik finansowy procesów sprzedaży, nadzór nad organizacją i przebiegiem przetargów, analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami, prowadzenie skutecznych negocjacji i prezentacji handlowych, a także godne reprezentowanie firmy jako prelegent.

Michał Pyter rozpoczął karierę w roku 1997, w firmie Schneider Electric Polska na stanowisku Product Manager. Od grudnia 2000 roku zajmował się technicznym doradztwem dla klientów i partnerów APC zainteresowanych trójfazowymi systemami zasilania bezprzerwowego oraz systemami InfraStruxure do centrów przetwarzania danych w Polsce i krajach bałtyckich.