Mariusz Zielke udostępnił swoją książkę za darmo! Przeczytaj dlaczego….

0
217

STOP Cenzurze! M.Zielke to znana postać na rynku wydawniczym ale także jako dziennikarz. Wielokrotnie publikował swoje opinie na łamach Reseller News w postaci „Przeglądu przetargowego”. Jednak nie możemy być obojętni wobec faktu cenzury i próby zablokowania jego najnowszej książki. W materiale znajdziecie link do pobrania pozycji, my już czytamy!

Jego najnowsza książka Dla niej wszystko miała się ukazać w listopadzie tego roku. Powieść jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, i jak głosi blurb na okładce: „jedną z najciekawszych spraw kryminalnych w Polsce”. Do oficjalnej publikacji jednak nie doszło, a książka została przez autora umieszczona w sieci za darmo – po to, aby jak najwięcej osób mogło się z nią jak najszybciej zapoznać.

MZ: Historia powstania „Dla niej wszystko” jest bardzo długa i ciekawa. Ale tak naprawdę można ją opisać kilkoma zdaniami. Były dziennikarz (to ja), po męczącym procesie z bogatym finansistą, dostaje od innego milionera intratną ofertę napisania POWIEŚCI o pewnym porwaniu. Gdy przez przypadek trafia na luźno związaną z nim sprawę wielkiej korupcji, lobbingu, mafijnych rozgrywek w służbach, a wreszcie serii morderstw i stawia w książce zupełnie fikcyjne (zmyślone) teorie na ten temat, nagle ktoś różnymi działaniami próbuje uniemożliwić mu wydanie powieści. Nie przypomina Wam to czegoś?

Moja historia w dużej części jest niemal wyjęta z kart pierwszego tomu „Millennium” Stiega Larssona. Tyle że nie mam Lisbeth Salander :(. I nie jest to fikcja, tylko rzeczywistość. Proszę Was, przeczytajcie powieść. Jest za darmo. Nic nie kosztuje. Nie będziecie żałować. Zaznaczam jednocześnie bardzo wyraźnie: to powieść zainspirowana faktami, a nie prawdziwa historia. Ewentualna zbieżność ze zdarzeniami znanymi z mediów, prawdziwymi osobami czy firmami jest całkowicie przypadkowa i niezamierzona. To zwykły fikcyjny kryminał, bez żadnego klucza. Tym bardziej niezrozumiałe są dla mnie działania osób, próbujących tę książkę zniszczyć.

Tutaj ściągniesz książkę!