Lexmark: nowy program partnerski

0
384

Lexmark uruchomił nowy program Connect Partner, który – zdaniem producenta – pozwoli na skuteczną realizację potrzeb partnerów handlowych. Ma on na celu wsparcie partnerów handlowych, którzy obsługują klientów oczekujących całościowego podejścia do zarządzania danymi i dokumentami — a nie tylko samej realizacji wydruku.

Connect Partner to zunifikowany program współpracy, dzięki któremu partnerzy mogą przedstawić klientom bogatszą ofertę rozwiązań Lexmark, poszerzoną o urządzenia, materiały eksploatacyjne, serwis, zarządzane usługi drukowania i rozwiązania programowe. Przystępując do nowego programu, partnerzy handlowi Lexmark zyskują dostęp do pogłębionej znajomości rynku i czołowych technologii oraz otrzymują unikatową możliwość zaoferowania klientom merytorycznie uzasadnionych rekomendacji sprzętowych, programowych i usługowych. To możliwość odróżnienia się na rynku i wykorzystania dynamicznie kreowanych szans.  

„Dzięki zaoferowaniu partnerom naszej branżowej wiedzy, eksperckiej znajomości rynku oraz specjalnych narzędzi do angażowania klientów, program Lexmark Connect Partner naprawdę otwiera nowe możliwości
w kierunku radykalnego rozwoju biznesu sprzedawców. Przygotowaliśmy nowy program od podstaw, gdyż chcieliśmy zbudować mechanizm, który pomoże naszym partnerom skutecznie pracować na dynamicznym rynku. Przystąpienie do tego programu pozwoli także lepiej zrozumieć bieżące i przyszłe potrzeby klientów w zakresie realizacji materiałów i ich obsługi w dobie transformacji cyfrowej.”  – komentuje Grzegorz Najda, Country General Manager, Lexmark International Polska.

Partnerzy, którzy dołączą do programu Connect Partner, otrzymają szeroki zakres korzyści, dzięki którym będą mogli zaproponować klientom wyjątkową ofertę, zyskując nowych kontrahentów i zwiększając obroty z istniejącymi. Program Connect Partner to także więcej szkoleń, intensywniejsza współpraca marketingowa, wyższa wartość oferty partnerskiej i szansa na zwiększenie zarobków. Program Connect Partner to integracja dotychczasowych mechanizmów współpracy ze sprzedawcami w jednej, przejrzystej i globalnej ofercie.

Przystąpienie do programu Connect Partner to natychmiastowy zysk dzięki dostępowi do zasobów online w sieci PartnerNet – partnerskiego portalu szkoleniowego i całkowicie przebudowanemu zestawowi narzędzi handlowych oraz marketingowych.

Kwalifikujący się partnerzy mogą już dziś zarejestrować się w programie Lexmark Connect Partner. Aby dowiedzieć się więcej o programie partnerskim Lexmark Connect Partner, skontaktuj się z przedstawicielem Lexmark lub odwiedź stronę partnernet.lexmark.com