Lenovo – centra danych definiowane przez przyszłe wymagania

0
149

Producent przedstawił wizję rozwiązań IT dla data center: ThinkSystem i ThinkAgile. Polska premiera nowości Lenovo odbyła się 27.06 podczas IDC Modern Infrastructure Forum 2017.

Zmiany są fundamentem biznesu i klienci muszą adaptować się do nowych realiów zachodzących w branży IT, mierzą się z wyzwaniami w zakresie złożoności i ryzyka integracji wynikających ze stosowania niestandardowych rozwiązań. Głównym priorytetem staje się rozwój, a w obecnych uwarunkowaniach firmy mogą przeznaczyć tylko 20% budżetów na innowacje.

Tradycyjne podejście może już nie rozwiązywać tego problemu, a co za tym idzie, dotychczasowi dostawcy nie stanowią już najbardziej oczywistego i bezpiecznego wyboru. Obciążenia powinny być optymalizowane z myślą o przyszłości, a nie o dniu dzisiejszym. Należy również pamiętać, że chmura publiczna nie jest jedyną metodą uproszczenia środowiska IT.

Lenovo sprawia, że zmiana staje się okazją – oferując centra danych definiowane przez przyszłe wymagania, pozwalamy organizacjom osiągnąć maksimum swojego potencjału już dziś i dodatkowo zwiększyć jego potencjał w przyszłości.

Producent zaprezentował dwie nowe oferty rozwiązań oparte o technologię procesorów Intel Xeon, które pozwalają działać szybciej, podejmować decyzje w czasie rzeczywistym i łatwo adaptować się do coraz większych wymagań. Obie oferty powiązane są ze sprawdzonymi w realnych warunkach biznesowych rozwiązaniami, zaprojektowanymi i wspieranymi przez najlepsze na rynku usługi oraz wsparcie techniczne.

ThinkSystem™: Tworzące fundament środowisk IT serwery, pamięci masowe i rozwiązania sieciowe, które oferują najlepsze na rynku połączenie wydajności, elastyczności i niezawodności;

ThinkAgile™: IT nowej generacji dla infrastruktury definiowanej programowo – łatwość obsługi charakterystyczna dla chmury publicznej i kontrola typowa dla tradycyjnego IT zlokalizowanego we własnym centrum danych;