Lenovo: ABC Data Dystrybutorem Roku w kategorii Produkty Biznesowe

0
351

Tegoroczne spotkanie najbliższych i najważniejszych Partnerów producenta odbyło się w Hotelu Europejskim w Warszawie. Na miejscu tradycyjnie nagrodzono szczególnie zasłużonych dla rozwoju Lenovo w naszym kraju.

ABC Data już po raz ósmy zdobyła tytuł i statuetkę „Dystrybutora Roku” marki Lenovo. Kolejny raz z rzędu wyróżnienie to trafiło do dystrybutora w kategorii „Produkty Biznesowe”. Nagrodę odebrała Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

Przed rokiem zapowiedzieliśmy, że w tym roku jedynka Lenovo w kategorii „Produkty Biznesowe” ponownie trafi w nasze ręce. ABC Data znana jest na rynku z tego, że dotrzymuje składanych obietnic. Dołożyliśmy więc starań, aby ponownie zdeklasować konkurencję. – przekonuje Ilona Weiss – Jestem przekonana, że gdyby nie ABC Data, rynek IT w Polsce i w regonie CEE byłby dalece mniej rozwinięty i nie tak atrakcyjny, jak obecnie. Potwierdza to wyróżnienie, które właśnie otrzymaliśmy. Podejmowane przez nas działania, aby wyznaczać kierunki rozwoju i standardy funkcjonowania firm dystrybucyjnych w Polsce odnoszą zamierzone efekty. Co więcej, są dostrzegane i doceniane przez naszych Partnerów. Wiem, że to nie koniec sukcesów. Razem z Lenovo mamy jeszcze naprawdę wiele możliwości, aby wspólnie wyznaczać i popularyzować technologiczne trendy – dodaje Prezes Zarządu ABC Data.

W przypadku marki Lenovo, portfolio ABC Data daleko wykracza poza sprzęt biznesowy. Klienci mogą zaopatrzyć się też m.in. w serwery, komputery konsumenckie i gamingowe, monitory, tablety czy akcesoria tego renomowanego producenta.