W Kielcach odbyła się dwudniowa konferencja „HP Inc Printing 2017” zorganizowana przez AB S.A., największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz HP Inc. Spotkanie prawie setki partnerów wrocławskiego dystrybutora dotyczyło prezentacji rozwiązań druku oraz materiałów eksploatacyjnych od HP Inc.

[sam id=8 codes='false']

Konferencję otworzył Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A., który przywitał wszystkich uczestników oraz przedstawił najważniejsze informacje na temat aktualnej działalności AB. Następnie zaprezentowano w ramach bloków tematycznych ofertę rozwiązań i produktów HP Inc m.in. z zakresu druku w domu i biurze, czy sposobów finansowania zakupów.

Zbigniew_Madry– Od początku istnienia AB opieramy nasz sukces na długotrwałych relacjach z naszymi resellerami. Temu też służą wydarzenia takie jak „HP Inc Printing”, gdzie dzielimy się wiedzą oraz wzajemnym doświadczeniem. Wspólnie z HP Inc dostarczamy naszym partnerom kompleksowe i nowoczesne rozwiązania. Nasza efektywna współpraca sprawia, że nieprzerwanie od pięciu lat jesteśmy wyróżniani tytułem Dystrybutora Roku przez tego producenta – mówi Zbigniew Mądry, członek zarządu AB S.A.

Konferencja była także doskonałą okazją do integracji w mniej oficjalnej atmosferze. W trakcie karnawałowej zabawy w barokowych stylizacjach uczestnicy konferencji doskonale się bawili, m.in. wysłuchując koncertu duetu skrzypaczek czy podziwiając pokaz tańców dworskich.