KOMSA Systems współpracuje z niemieckim bintec-elmeg GmbH

0
348

KOMSA Systems Polska rozszerza  ofertę o rozwiązania firmy bintec-elmeg. To sprawdzony partner, który działa w branży ICT od lat. Wspólne rozmowy zaowocowały podpisaniem umowy partnerskiej, między Grupą KOMSA AG, a bintec-elmeg, już w 1999 roku. Doświadczenie niemieckiej spółki zostało przeniesione na grunt działalności KOMSY w Polsce, aby rozwijać wspólne działania i uzyskać lepsze rezultaty w kwestii produkcji/dystrybucji w przyszłości.

[sam id=8 codes='false']

Bintec-elmeg GmbH jest oddziałem Grupy Teldat. Dostarcza zintegrowane rozwiązania komunikacyjne dla przedsiębiorstw w całej Europie. Firma jest zlokalizowana w Norymberdze (Niemcy). Misją firmy jest stworzenie portfela produktów i rozwiązań dla IP, WLAN oraz voice.

KOMSA Systems Polska powstała w 2016 roku, jako spółka bliźniacza do dwóch niemieckich spółek – KOMSA Systems Germany oraz KOMSA Nordwest – wchodzących w skład koncernu KOMSA AG, jednego z głównych niemieckich dostawców usług technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Na obszarze Polski działa jako Grupa KOMSA Polska. Biuro i centrum logistyczne firmy jest zlokalizowane we Wrocławiu.

Nawiązując współpracę z KOMSA Systems, bintec-elmeg rozszerza swoją obecność na polskim rynku. KOMSA Systems, jako doświadczony dystrybutor rozwiązań w zakresie ITC, wyróżnia się na rynku oferując, oprócz gamy produktów, również wsparcie techniczne, doradztwo i pomoc na każdym etapie transakcji, czyli usługi z wartością dodaną.

José Pernía Menéndez- NEE & Regional Sales Director w bintec elmeg GmbH, po nawiązaniu współpracy, poleca KOMSĘ Systems Polska jako autoryzowanego dystrybutora produktów bintec-elmeg w Polsce.

Również bintec-elmeg sprawdza się w roli niezawodnego partnera, choćby ze względu na produkty, które oferuje. W portfolio firmy znajdują się m.in.: urządzenia z grupy voice, rozwiązania mobilne, czy telefony IP i akcesoria. Zapewniając niezawodne i wydajne sieci telekomunikacyjne oraz infrastrukturę bezprzewodowej sieci LAN, spełni wymagania profesjonalnych użytkowników, co pozwoli opanować wyzwania infrastruktury teleinformatycznej.

Partnerstwo KOMSA Systems z bintec-elmeg umożliwi szybkie reagowanie na potrzeby zmieniającego się środowiska w zakresie rozwiązań dla telekomunikacji i nie tylko. Wspólne działania pozwolą też wzmocnić przekonanie partnerów i resselerów o pozyskaniu wysokiej jakości produktu wraz z profesjonalnym i fachowym wsparciem przy każdej transakcji.