KOMSA Polska zaprasza resellerów na targi z branży GSM, Fitness, Navi i SmartHome

0
312
[sam id=8 codes='false']

Dystrybutor KOMSA Polska, sieć aetka Communication Center oraz serwis w-support.pl zapraszają do udziału w konferencji pod hasłem „Gotowi na jutro”, która odbędzie się 18 września br. w hotelu NARVIL Conference & Spa  w Serocku. Reseller News objął patronat medialny nad konferencją.

To wyjątkowa okazja do spotkania się z liderami rynku: Microsoft, Jabra, Garmin, HTC, SONY, AVM/Fritz, Lenovo, MIO, SAMSUNG, LG, Manta, Teasi, MyKronoz, MaxCom i Kiano i poznanie ich najnowszych produktów oraz rozwiązań technologicznych. Dzięki przeprowadzonym szkoleniom będzie można zgłębić tajniki dobrych praktyk w zarządzaniu sklepem internetowym, technik i narzędzi promocji oraz rozwijających się trendów w branży elektroniki użytkowej.

W trakcie konferencji każdy uczestnik będzie miał możliwość dokonania zakupów w specjalnych, promocyjnych cenach na internetowej platformie zakupowej eKomsa.pl.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie udziału na: www.komsa-konferencja.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby skorzystać z oferty handlowej, należy posiadać dostęp do eKOMSA. Szczegóły na www.ekomsa.pl.

Porozmawiaj o wspólnej wizji przyszłości i nawiąż bezpośredni kontakt z dystrybutorem i przedstawicielami wiodących marek na rynku GSM, Fitness, Navi i SmartHome.