6 października wrocławskie Dynamic Congress Centre przywita klientów z branży ICT, którzy pojawią się na konferencji „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”. Pomysłodawcą i organizatorem jest dystrybutor KOMSA Polska, który, wraz z wiodącymi na rynku producentami, już dziś zaprasza na wydarzenie klientów kanału B2B, resellerów w kanale niezależnym – w tym partnerów sieci sklepów aetka, klientów sieci elektro, reprezentantów kanału operatorskiego oraz integratorów.

Ten całodniowy i bezpłatny event będzie miał formułę targów, na których pojawią się wiodący na rynku dostawcy i klienci z różnych sektorów sprzedaży. W pierwszy piątek października spotkają się przedstawiciele rozpoznawanych marek – zarówno po stronie producentów i resellerów, im bowiem dedykowana jest konferencja. Jak podkreślają gospodarze wydarzenia – uczestnicy zapoznają się z nowościami produktowymi, przetestują nowoczesne urządzenia, ale przede wszystkim porozmawiają o tym dokąd zmierza rynek ICT.

To właśnie przyszłość jest tematem przewodnim tegorocznej konferencji.  O niej będą się toczyły rozmowy na panelu dyskusyjnym, który przez gospodarzy zapowiadany jest jako gwóźdź programu. Będzie on oscylował wokół zagadnień ściśle związanych z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które znacząco wpłyną, a właściwie już wpływają, na rynek ICT. Panel rozpocznie się po prelekcji gościa specjalnego i będzie  dotykał tematów związanych z IoT i siecią 5G. W dyskusji uczestniczyć będą przedstawiciele wiodących marek na rynku, którzy podzielą się z swoją wiedzą i spostrzeżeniami ze zgromadzonymi gośćmi, a na koniec panelu odpowiedzą na ich pytania.

Wizyta gościa specjalnego to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych przez organizatorów. O innych dowiemy się dopiero podczas spotkania.

Aby poznać pełną agendę wydarzenia i wziąć w nim udział, należy wejść na oficjalną stronę konferencji.

Rejestracja jest warunkiem koniecznym.

Wydarzenie „Zaprojektuj z nami swoją przyszłość”,  które będzie miało formułę targów, odbędzie się we wrocławskim Dynamic Congress Center.

Spotkaj się z nami i porozmawiajmy o przyszłości! Pamiętaj – jutro jest już dziś!