Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne

0
98

Firma Brother wprowadza do sprzedaży nowe monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne MFC-1810E, przeznaczone dla małego biura, jak również dla użytkowników indywidualnych.

W urządzeniu MFC-1810E zwiększona została długość prowadnic papieru, tak by zredukować skrzywianie się prowadzonych arkuszy. Wyprostowane kartki są następnie kierowane do wnętrza urządzenia. Ulepszona również została jakość rolek w podwójnym systemie pobierania papieru, która teraz pomaga ograniczać osadzanie się kurzu, powstawanie zagięć i tym samym zapobiega zacięciom papieru. Ciekawym rozwiązaniem pozwalającym usprawnić proces drukowania jest skrócona ścieżka papieru.

MFC-1810E oferuje funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. Pierwszym wydrukiem użytkownik będzie się mógł cieszyć już po zaledwie 10 sekundach. Urządzenie drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a także jest wyposażone w toner startowy na 1 000 stron. MFC-1810E posiada automatyczny podajnik papieru na 10 arkuszy oraz standardowy na 150 arkuszy. Ponadto brak wentylatora sprawia, że generując jedynie 51dB poziomu hałasu zapewnia wysoki komfort użytkowania. Bardzo przydatną opcją oferowaną przez urządzenie jest również możliwość bezpośredniego skanowania do poczty email, obrazu lub folderów.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia MFC-1810E wynosi 570 PLN. Nowy model posiada certyfikat środowiskowe Energy Star oraz jest objęty 3-letnią gwarancją.

Lista dystrybutorów:

• ABC DATA
• ACTION
• FOR EVER
• Megabajt
• TECH DATA