Izabela Smuga Sales Unit Managerem w Tech Data

0
1853

Tech Data Polska powierzyła zadanie rozwoju sprzedaży w kanale SMB Izabeli Smudze, która przez 6 lat pracy w Tech Data wykazała się pracowitością, otwartością na nowe wyzwania oraz umiejętnością pracy w zespole. Obejmując stanowisko Sales Unit Managera, Izabela Smuga za główny cel postawiła sobie zwiększenie poziomu sprzedaży produktów oferowanych przez Tech Data, pozyskanie nowych projektów oraz stałe budowanie i rozbudowywanie relacji z Partnerami Handlowymi.

[sam id=8 codes='false']

W zakresie obowiązków Izabeli Smugi znalazły się: planowanie i rozwój kanału sprzedaży w segmencie SMB, koordynacja pracy dwóch zespołów handlowych – SMB Medium i SMB Development, realizacja założonych planów sprzedażowych, pozyskiwanie i koordynacja projektów, aktywizacja nowych Partnerów Handlowych oraz budowanie ich lojalności.

Bezpośrednim przełożonym Izabeli Smugi pozostaje Marcin Ruciński, Dyrektor Sprzedaży Broadline, Tech Data.

Izabela Smuga posiada 15-letnie doświadczenie w dystrybucji IT, chociaż nie zawsze na stanowiskach powiązanych ze sprzedażą. Do Tech Data dołączyła w 2012 roku. Zaczynała od stanowiska Sales Representative (lata 2012 – 2016), żeby potem awansować na stanowiska Team Leader (2016 – 2018) oraz Sales Unit Manager. Przed przyjściem do Tech Data pracowała w Megabajt (kolejno jako Handlowiec, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Team Leader), a także w Action (Handlowiec) i w California Computer (kolejno jako Customer Service Representative, Specjalista ds. Kredytów i Windykacji Należności, Handlowiec).

Izabela Smuga ma wykształcenie wyższe. Studiował Ekonomię w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie, ze specjalizacją Zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.

Prywatnie Izabela Smuga interesuje się zwierzętami (jest szczęśliwą posiadaczką trzech psów oraz kota – póki co jednego) oraz jazdą konną. Kocha góry i narty. Znakomice relaksuje się przy koszeniu trawy