Interaktywny monitor nowej generacji

0
145

Avtek TouchScreen 65 to połączenie monitora LCD z tablicą interaktywną. Dzięki ekranowi o przekątnej 65 cali, może być zarówno następcą tradycyjnych tablic interaktywnych, jak również narzędziem do wyświetlania prezentacji w nowoczesnych salach konferencyjnych.

W pracowniach szkolnych Avtek TouchScreen 65 sprawdzi się przede wszystkim w funkcji tablicy interaktywnej, dając możliwość obsługi 2 osobom jednocześnie. Można go również używać do wyświetlania filmów z DVD lub BluRay. W cenie urządzenia dołączone jest popularne oprogramowanie RM EasiTeach w języku polskim. Użytkownicy biznesowi zastąpią nim wysłużony projektor, a jednocześnie uzyskają możliwość sterowania prezentacją PowerPoint za pomocą dotyku.

Avtek TouchScreeen 65 zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD i podświetleniu LED, które dodatkowo zapewnia świetną widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach. Wysoką jakość dźwięku uzyskano poprzez zastosowanie wbudowanych głośników 2 x 10 W. Monitor można podłączyć do dowolnego komputera, odtwarzacza DVD, BluRay lub do wizualizera.

Połączenie technologii dotykowej optycznej z podczerwienią zapewnia większą dokładność, czułość a także odporność na kurz i wilgoć. Żywotność panelu wynosi 30 000 godzin, co zakładając pracę przez 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, daje w przeliczeniu ok. 20 lat pracy. Nie wymaga przy tym żadnej konserwacji, wymiany lamp i czyszczenia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych projektorów.

Urządzenie ma niezbędne certyfikaty, wzmocnioną frontową szybę antyrefleksyjną o grubości 4 mm i całkowicie eliminuje ryzyko uszkodzenia wzroku prowadzącego, co może mieć miejsce przy użyciu projektorów. Monitor Avtek TouchScreen 65 jest urządzeniem typu Plug and Play co oznacza, że w celu rozpoczęcia korzystania z funkcji interaktywnych wystarczy podłączyć go do zasilania i komputera.

Cena: 14 999 zł brutto