Indata Connect rozbudowuje zespół – K.Chuchro i S.Zając w zespole!

0
360

Do spółki Indata Connect dołączyli kolejni eksperci. Za współpracę z Partnerami odpowiadać będzie Krzysztof Chuchro, zaś za procesy logistyczne i zakupy – Sebastian Zając.

Indata Connect - Krzysztof ChuchroKrzysztof Chuchro, specjalista w zakresie rozwiązań teleinformatycznych – od strony teoretycznej i praktycznej. Zdobywał doświadczenie współpracując z Veracomp S.A. oraz AB S.A. W obu firmach zajmował się sprzedażą w podległych kanałach. Pracował również klika lat dla integratora CUBE.ITG S.A., gdzie zajmował się kreowaniem, wspólnie z klientami, rozwiązań ICT, mających na celu zaspokojenie potrzeb organizacji w zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

 

 

Indata Connect - Sebastian ZającSebastian Zając, odpowiada za realizację zakupów w średnich i dużych spółkach. Pierwsze kroki w branży IT stawiał u integratora – ITG S. A., później dołączył do zespołu CUBE.ITG S. A. Z sukcesem wdrożył MS Dynamics AX oraz zcentralizował zakupy spółek z Grupy Kapitałowej. Był związany także z Ciech S.A. i BZ WBK.