Incom: nowa odsłona portalu dla partnerów

0
196

Firma Incom Group SA wprowadziła istotne zmiany do swojej platformy sprzedażowej ONLINE.INCOM.PL. Już od 12 kwietnia Partnerzy mogą korzystać z wielu udogodnień.

Strona zyskała nowoczesną szatę graficzną, spójną z zasadami corporate indentity Incom Group, które firma sumiennie realizuje od dłuższego czasu. Widoczny układ blokowy umożliwił w prosty i czytelny sposób kategoryzować informacje oraz prezentować treści.

Nowe menu zostało zoptymalizowane, aby zapewnić intuicyjne poruszanie się po serwisie oraz wygodne przeglądanie oferty. Koszyk zakupowy został umieszczony w prawym górnym rogu, dzięki czemu użytkownik ma szybki dostęp do modyfikacji lub finalizacji zamówień. W panelu użytkownika znajdziemy istotne informacje na temat zleceń i faktur w jednym, zoptymalizowanym miejscu. Informacje o aktualnych promocjach zostały przeniesione do Strefy promocji, a wyszukiwarka ułatwi dotarcie do wszystkich interesujących treści.

Z kolei czytelne piktogramy umieszczone przy opisach, znakomicie przyczynią się do łatwiejszego kojarzenia bloków informacji oraz szukanych kategorii.

Dobrze zaprojektowane filtrowanie umożliwi sprawne wyszukiwanie produktów, dzięki czemu wyświetlą się wyłącznie artykuły, które spełniają wybrane kryteria.

Nowy design, nawigacja strony oraz funkcjonalności mają przede wszystkim uprzyjemnić Partnerom Incom Group codzienne zakupy.