Incom Group SA oficjalnym dystrybutorem produktów SKRIWARE Sp. z o.o.

0
374

Polski producent drukarek 3D – SKRIWARE Sp z o.o. w wyłącznej dystrybucji Incom Group.

Incom Group SA podpisał umowę dystrybucyjną z polskim producentem, dedykowanych dla edukacji i użytku domowego, drukarek 3D – SKRIWARE Sp z o.o., stając się jednocześnie wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce.

Do portfolio produktowego Incom Group SA wejdzie pełna gama produktów począwszy od drukarki 3D SKRIWARE 1, poprzez flagowy model dwugłowicowej drukarki 3D SKRIWARE 2, serię dedykowanych filamentów, aż do robotów edukacyjnych SKRIBOT, które również można wydrukować na wspomnianych drukarkach 3D.

„Dołączenie przez Incom Group do międzynarodowego grona dystrybutorów marki SKRIWARE jest dla nas nie tylko obiecującym przedsięwzięciem biznesowym, ale przede wszystkim kolejnym stopniem rozwoju portfolio produktowego, opartego na nowoczesnych technologiach. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z naszymi Partnerami z sukcesem wprowadzimy produkty SKRIWARE na rynek konsumencki oraz edukacyjny.” – Monika Sikora – Manager of New Technologies and Enterprise Business Group Incom Group SA

Produkty SKRIWARE powinny pojawić się wkrótce w sprzedaży. Razem z wprowadzeniem produktów do oferty, Incom Group przewiduje cykl bezpłatnych szkoleń przeznaczonych dla partnerów handlowych dystrybutora.