Premiera gamingowej marki ZOWIE by BenQ

0
521
[sam id=8 codes='false']

IEM 2016 jest dobrą okazją do premiery nowej marki ZOWIE by BenQ, pod którą sprzedawane będą już od kwietnia br. wszystkie monitory i akcesoria przeznaczone dla e-Sportu. 

BenQ, po raz kolejny jest dostawcą monitorów wykorzystywanych przez zawodników uczestniczących w finale Intel Extreme Masters World Championship 2016. W tym roku, wkład BenQ to ponad 500 monitorów z serii XL wykorzystywanych nie tylko na wszystkich arenach oficjalnych pojedynków, ale także w salach treningowych, gdzie zawodnicy przygotowują się do punktowanych rozgrywek.

Firma przygotowała dla zwiedzających piętrowe stoisko ZOWIE by BenQ, na którym umieszczono 30 stanowisk do gry w LOL, CS:GO, HearthStone i FIFA. W sobotę odbędzie się finał konkursu ZOWIE Cosplay, a przez wszystkie dni odbywać się będą otwarte dla publiczności turnieje z udziałem znanych graczy i blogerów oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Obejrzeć i wypróbować będzie można również najnowsze myszki, klawiatury, podkładki i inne akcesoria e-Sportowe ZOWIE, które wchodzą na polski rynek w kwietniu br.

Na godz. 13:00 w piątek 4 marca planowany jest ShowMatch CS: Alsen Female vs. Zowie Allstars (Minise, Michu, BlackFireIce, IkealYou, Mamiko).
Stoisko odwiedzi także drużyna Fnatic, a najprawdopodobniej także Mousesports i Virtus.PRO.  

„BenQ jest pierwszą firmą, która wprowadziła już wiele lat temu monitory dla graczy, co więcej już od lat przy ich projektowaniu korzystamy z doświadczeń światowych mistrzów e-Sportu. – mówi Krzysztof Sulowicz, Country Manager BenQ CEE for Poland. „To nasze zaangażowanie i doświadczenie e-Sportowe spowodowało, wszystkie nasze produkty – monitory i akcesoria – przeznaczone dla e-Sportu oferujemy pod nową marką ZOWIE a brand by BenQ. Jednocześnie uznaliśmy, że najlepszym miejscem do zaprezentowania światu nowego logo jest finał IEM 2016 w Katowicach. Tegoroczne nasze stoisko jest wyjątkowo okazałe – ma dwie kondygnacje i jak zwykle oferujemy na nim wiele atrakcji.” 

Informacje i relacje:  https://www.facebook.com/BenQPL