I Sympozjum Partnerów Edukacyjnych Incom Group S.A.

0
434

W dniach 16-18 marca odbyło się I Sympozjum Partnerów Edukacyjnych Incom Group SA, którego tematem wiodącym była tegoroczna edycja Rządowego Programu Aktywna Tablica oraz nowe kierunki rozwoju oferty Incom Group dla edukacji.

Najważniejszym celem Sympozjum było zaprezentowanie partnerom Incom Group unikalnej filozofii i konstrukcji tegorocznej oferty dla szkół w programie Aktywna Tablica, bazującej nie tylko na dostarczeniu najwyższej jakości tablic i monitorów interaktywnych, ale przede wszystkim stworzeniu wartości dodanej zarówno dla partnerów jak i klientów końcowych w długofalowej perspektywie. Ponadto Incom Group przedstawił nowe, światowe trendy w edukacji (ale nie tylko), które będą miały w najbliższych latach kluczowy wpływ na perspektywy biznesowe jego partnerów.

Strategicznymi Partnerami Technologicznymi konferencji byli: Promethean, Makeblock, Skriware, TP-link, Techly oraz Manta.

Forma prezentacji nowej oferty produktowej i linii biznesowych wzbudziły spore zainteresowanie, uczestnicy Sympozjum mieli okazję poznać i przetestować prezentowane rozwiązania na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach i w strefach testowych. Aranżacja sali prezentacyjnej zachęcała do wymiany poglądów, zadawania pytań, zasięgania informacji i gorącej dyskusji. Wszyscy uczestnicy chętnie dzielili się spostrzeżeniami i pomysłami.

Partnerzy Incom Group zdobyli wiedzę z zakresu kompleksowej oferty Incom Group stworzonej dla tegorocznej edycji programu Aktywna Tablica, w ramach której wraz z zestawami monitorów i tablic interaktywnych szkoły otrzymają nieodpłatnie roboty Makeblock dedykowane do obowiązkowej nauki programowania. Prezentację z tej tematyki poprowadził Paweł Budzik – Business Development Manager i specjalista rozwiązań dla edukacji w Incom Group.

Konferencja odbyła się miejscowości Rzyki koło Andrychowa w Hotelu Czarny Groń.