HyperScale Roadshow 2018: Fujitsu i Commvault powiedzą, jak chronić dane

0
251

Spotkania, które zaplanowano w sześciu miastach Polski, będą poświęcone rozwiązaniom „plug and play” do ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Pierwsze z nich odbędzie się już 8 lutego, ostatnie – 13 marca.

Rosnące znaczenie danych, ich odpowiednie przechowywanie i procesowanie rodzi wyzwania, z którymi już w tej chwili muszą radzić sobie organizacje. Szczególna rola informacji, nie tylko z punktu widzenia operacyjnego, ale i prawnego, sprawia, że firmy pracujące z jakimikolwiek danymi osobowymi muszą do 25 maja 2018 r. wdrożyć zabezpieczenia określone w ramach RODO.

Na rynku powstają produkty, które fabrycznie odpowiadają tym wymaganiom. To m.in. rozwiązania Commvault HyperScale, Commvault Data Platform oraz Fujitsu ETERNUS CS200 S4, które zostaną po raz pierwszy zaprezentowane podczas serii spotkań HyperScale Roadshow 2018.

Ich uczestnicy wezmą również udział w sesjach poświęconych m.in. ofercie Appliance HyperScale, pozycjonowaniu dla środowisk wirtualnych (w ramach pakietu cSIM) czy Commvault web based GUI, który służy efektywnemu i szybkiemu zarządzaniu backupem.

Goście Fujitsu dowiedzą się także, jakich benefitów oczekiwać w ramach programu Partnerskiego, programu CyberBonus i Demo programu.

Spotkania HyperScale Roadshow 2018 odbędą się w sześciu miastach. Będą to Wrocław, Katowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków.

Więcej informacji, pełna agenda i formularz rejestracyjny dla partnerów.