HP wprowadza nowości – Spectre 13 i Spectre x360

0
50

HP wprowadza na rynek smukły laptop z ekranem dotykowym oraz ultrabook 2w1 z funkcją HP Sure View, która zapobiegnie podglądaniu treści wyświetlanych na laptopie przez osoby postronne.

HP przedstawiło najnowsze urządzenia klasy Premium. To kolejna generacja urządzeń wyposażonych w procesory najnowszej generacji, oferujące m.in: dłuższy czas pracy na baterii.

Drugiej generacji Spectre 13 – najsmuklejszy na świecie laptop z ekranem dotykowym – pozwala użytkownikom pracować bez ograniczeń oraz cieszyć się lepszej jakości dźwiękiem oraz rozrywką na ekranie 4K. Ponadto, urządzenie pracuje w oparciu o czterordzeniowy procesor Intel® Core™ 8 generacji.

HP Spectre x360, zapewnia najdłuższy na świecie czas pracy na baterii spośród czterordzeniowych laptopów 2w1, a to wszystko bez uszczerbku na nienagannej stylistyce i wytrzymałości, przy jednoczesnej poprawie zabezpieczeń dzięki opcjonalnej funkcji HP Sure View.

 

HP Spectre 13:

  • Wzornictwo klasy Premium: zbudowany z aluminium obrabianego w maszynach CNC oraz włókna węglowego, Spectre 13 oferowany jest w kolorze Ceramicznej Bieli z Jasnozłotymi akcentami. Posiada również mikro-krawędziowe ramki okalające ekran o rozdzielczości do 4K, chroniony szkłem Corning Gorilla Glass NBT.
  • Wrażenia sensoryczne: głośniki są umieszczone powyżej pełnowymiarowej, podświetlanej klawiatury, aby zapewnić czysty i wyraźny dźwięk oraz komfort pisania.
  • Zbudowany z myślą o produktywności: wysoka wydajność osiągana jest dzięki najnowszym procesorom Intel® Core i5 oraz i7 8. generacji, ale również ilości miejsca na przechowywanie treści, które zapewnia nawet 1TB dysk SSD PCIe oraz wielozadaniowości, na którą pozwala do 16 GB pamięci LPDDR3.
  • Mocniejszy akumulator: do 11,5 godziny pracy oraz możliwość naładowania baterii do poziomu 50 procent w ciągu 30 minut dzięki technologii HP Fast Charge.

2w1 HP Spectre x360:

  • Udoskonalone wzornictwo: tworzona i obrabiana maszynami CNC obudowa z aluminium, cechuje się mocnymi załamaniami i oferowana jest w kolorze Naturalnego Srebra i Ciemnego Popielatego Srebra z Miedzianymi akcentami.
  • Świetnej jakości ekran: zapewniające niesamowite wrażenia wizualne ekrany o przekątnej 13 cali i rozdzielczości do 4K okala mikro-krawędziowa ramka, z wytrzymałym szkłem Corning® Gorilla® Glass NBT.
  • Smukły, lecz potężny: użytkownicy będą zachwyceni zoptymalizowanym odprowadzaniem ciepła, wydajnością zapewnianą przez najnowsze procesory Intel Core i5 oraz i7 8. generacji, maksymalnie 16 GB pamięci LPDDR3 oraz opcjami rozbudowanej przestrzeni dyskowej (maksymalnie 1TB dysk SSD PCIe na przechowywanie swoich prac, cennych wspomnień oraz rozrywki.
  • Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania: funkcje zabezpieczające obejmują czytnik linii papilarnych znajdujący się z boku obudowy,­­ co zapewnia łatwiejszy dostęp do niego. Opcjonalnie zintegrowana funkcja HP Sure View dla wersji z ekranem Full HD (tylko w kolorze Naturalnego Srebra), po jej aktywacji znacząco maleją kąty widzenia ekranu, funkcja uruchamiana zaledwie jednym przyciskiem na klawiaturze. Kamera na podczerwień HP Wide Vision FHD IR, pozwalającą logować się poprzez rozpoznawanie twarzy.
  • Uniwersalne płótno: rysik z certyfikatem Windows Ink pozwala na bardziej naturalne rysowanie i pisanie oraz jednoczesne korzystanie z rysika i dotyku. Przy przechylaniu jest wrażliwy na nacisk, co pozwala na precyzyjne pisanie odręczne w dowolnym trybie działania. Pod rysikiem znajduje się zintegrowany akumulator ładowany przez złącze USB-C. 15 sekund ładowania w ten sposób daje użytkownikowi możliwość pracy do 198 minut.

Laptop HP Spectre 13 będzie dostępny w regionie EMEA w listopadzie, w cenach od 5899 zł, HP Spectre x360 brównież w listopadzie 2017 roku, w cenach od 5499 zł. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here