HP – nowa generacja LaserJet

0
365

Firma HP Inc. wprowadziła na rynek nowe urządzenia z serii  HP LaserJet Enterprise 600, oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa w branży i zwiększoną wydajność. Cena netto 2194 PLN.

[sam id=8 codes='false']

Drukarki wielofunkcyjne serii 600 łączą wyjątkową wydajność i efektywność energetyczną z profesjonalną jakością wydruków – a wszystko to przy jednoczesnej ochronie sieci przed coraz częstszymi atakami cybernetycznymi. Nowe urządzenia są też wyposażone w technologię kartridżów JetIntelligence, wykorzystującą przełom w chemii tonerów, zapewniającą lepszą jakość wydruku.

HP oferuje użytkownikom nowe możliwości druku z wykorzystaniem transformacyjnych technologii, zapewniające innowacyjne rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa, wzornictwa przemysłowego, jak i  wydajności – mówi Tuan Tran, Dyrektor Generalny i Wiceprezes w Office Printing Solutions HP Inc.  Od osobistych monochromatycznych drukarek laserowych, aż po największe i najbardziej bogato wyposażone urządzenia wielofunkcyjne HP Enterprise Flow MFP, produkty z nowej serii 600 dopełniają portfolio JetIntelligence dzięki możliwościom, których nie oferuje nikt inny na rynku.

Najwyższy poziom zabezpieczeń i najbezpieczniejsza drukarka na świecie[1]

Seria 600 jest wyposażona w najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń, mające na celu zapobieganie atakom cybernetycznym.  Urządzenia te mają unikalną zdolność samonaprawy, automatycznie się restartując w razie ataku lub jakichkolwiek innych niezgodności.  Dodatkowe funkcje obejmują wbudowane szyfrowanie w celu ochrony danych zapisanych na dysku twardym, bezpieczne usuwanie (aby bezpiecznie i całkowicie skasować poufne informacje) oraz możliwość wyłączania portów i protokołów w celu zapobiegania nieautoryzowanemu dostępowi.

Zaawansowana produktywność i oprogramowanie WorkFlow

Użytkownicy mogą korzystać z nowoczesnego interfejsu , w który zostały wyposażone niedawno wprowadzone na rynek modele HP A3 LaserJets i najnowsze urządzenia serii 600 LaserJet. W obsłudze jest on podobny do interfejsów znanych z tabletów. Nowe funkcje obejmują centrum wiadomości, ulepszony podgląd, dodatkowe dostosowywanie, scentralizowane kontakty i nowe aplikacje, które pomagają usprawnić procesy biznesowe. Wbudowane oprogramowanie będzie aktualizowane w przyszłości w celu ochrony inwestycji i utrzymania wysokiej wydajności. Ponadto seria 600 oferuje ulepszone funkcje programu WorkFlow, które ułatwiają pracownikom przechwytywanie każdej ze stron – dzięki płynnemu podawaniu papieru w celu automatycznego wykrycia ewentualnych błędów lub nieodebranych stron przy wszystkich zadaniach skanowania.

JetIntelligence   nowy poziom wydajności

Urządzenia HP serii 600 mają wbudowane wszystkie nowe mechanizmy JetIntelligence, które działają już od poziomu cząsteczek tonera. Zaprojektowano je tak, aby pomóc klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, zmniejszyć wpływ na środowisko i poprawić efektywność energetyczną.

Urządzenia HP serii 600 obejmują wiele urządzeń monochromatycznych i kolorowych, pojedynczych i wielofunkcyjnych, drukujących od 47 do 71 stron na minutę (A4). Dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych lub bezpośrednio w HP. Sugerowana cena detaliczna netto od: 2194 PLN

[1] Na podstawie raportu HP z 2016 r., w którym opublikowano listę funkcji bezpieczeństwa drukarek z tej samej klasy urządzeń, produkowanych przez konkurencję. Jedynie HP oferuje takie połączenie zabezpieczeń, dzięki któremu można monitorować stan urządzenia w celu wykrycia i automatycznego powstrzymania ataku, a następnie przeprowadzenia restartu w celu sprawdzenia integralności oprogramowania.