Hotspot TP-Linka w ofercie NTT System

0
335
[sam id=8 codes='false']

NTT System, dystrybutor produktów TP-Link, rozszerzy w lutym ofertę produktów producenta o przenośny hot-spot M7350. Hot-spot M7350 może pracować kilka godzin na wbudowanej baterii o pojemności 2550 mAh. Może być również zasilany za pośrednictwem uniwersalnego portu Micro USB np. z laptopa, gniazda zapalniczki samochodowej, power banku albo standardowej ładowarki sieciowej.

Dzięki wbudowanemu modemowi LTE i mobilny hot-spot TP-Link zapewnia połączenie z siecią w praktycznie dowolnym miejscu oraz transfer danych z prędkością do 150Mb/s (downlink) i do 50Mb/s (uplink). Dwuzakresowy moduł radiowy umożliwia zestawienie sieci Wi-Fi pracującej w paśmie 2,4 lub 5 GHz.

Do przenośnego hot-spota TP-Link można podłączyć bezprzewodowo do 15 urządzeń. Na wbudowanym wyświetlaczu sprawdzimy podstawowe informacje, takie jak limity pobierania/wysyłania danych, typ połączenia, ilość podłączonych urządzeń, siłę sygnału, poziom naładowania baterii. Czytnik kart micro SD pozwala na bezprzewodowe udostępnianie zapisanych na niej danych (np. dokumentów, zdjęć, muzyki lub filmów) wszystkim użytkownikom naszej sieci.

TP-Link M7350 jest już dostępny w NTT System dla partnerów dystrybutora. Sugerowana cena dla klienta końcowego to 499zł. Urządzenie objęte jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.