Gala Lenovo Top Partner Award 2015

0
563
[sam id=8 codes='false']

Jak zwykle partnerzy nie zawiedli. Kilkaset osób przybyło na stadion Legii, wybrani odebrali nagrody. Świetna atmosfera, wartki scenariusz i rozmowy kuluarowe – tak w skrócie można podsumować najważniejsze wydarzenie ostatniego miesiąca.

Ponad 100 kandydatów walczyło o 8 statuetek w poszczególnych kategoriach. Lenovo miało spory problem kogo nagrodzić, a pozytywne wyniki firmy na polskim rynku potwierdzają ten problem. Jak widać sukces też może przysporzyć kłopotów, oby jedynie takich. Podczas Gali było widać gołym okiem, jak dobry kawał pracy wykonał Andrzej Sowiński wraz z ekipą skupioną wokół swojej charyzmatycznej osoby. Górnolotne stwierdzenie o charyzmie nie jest bezzasadne, dowody na nią płynęły bezpośrednio z murawy stadionu. W zabawny i nienachlany sposób zwyczajnie tryskała ze sceny. Ze strony M.Prokopa płynęły żartobliwe komentarze wspierające prezesa Lenovo. Goście, oczekując w napięciu na werdykty w poszczególnych kategoriach, żywo reagowali na dialog drągala z TVN-u z A.Sowińskim. Świetny scenariusz, który w sposób miły i ciekawy ubarwił wieczór na stadionie warszawskiej Legii. 

Wręczenie nagród w 8 kategoriach było dobrą okazją do przypomnienia bohaterów drugiego planu. Współautorzy sukcesów mieli okazję nie tylko wręczyć osobiście statuetki, lecz także zostali w ciekawy sposób zaprezentowani przez gospodarza wieczoru.

Po części oficjalnej Lenovo zaprosiło do wspólnej zabawy z zespołem Bracia. Gratulacje ze strony Reseller News dla laureatów Gali i dla samej firmy Lenovo za osiągniętą pozycję rynkową. Warto tu przy okazji dodać, że także sama korporacja dostrzegła efekt pracy Andrzeja Sowińskiego i jego zespołu, niedawno podczas dużego wydarzenia firmowego w Barcelonie – prezes polskiego oddziału otrzymał tytuł najlepszego dyrektora zarządzającego w regionie.  Warto więc, oprócz gratulacji kierowanych do laureatów, pogratulować Andrzejowi Sowińskiemu tak prestiżowej nagrody!

Wyniki Lenovo GALA TOP Partners Award

  • Partner roku 2014 w kategorii produkty biznesowe.  Nominowani: Comtegra, Galaxy Systemy Informatyczne, Integrated Solutions, QUMAK, Nagrodę dla firmy QUMAK wręczyli Mira Karp i Maciej Kacprzak.
  • Partner roku 2014 w kategorii produkty biznesowe (SMB). Nominowani: Delkom, Infonet Projekt, Komputronik, Notebooki Dariusz Kuzniewski. Nagrodę dla firmy Notebooki Dariusz Kuźniewski wręczyli Joanna Pisarczyk i Michał Nikielski.
  • Partner roku 2014  w kategorii produkty konsumenckie. Nominowani: EURO-NET, KOMPUTRONIK, Media Saturn Holding, X- Kom. Nagrodę dla firmy Media Saturn Holding wręczyli Anna Pudlowska i Wojciech Dudczyk.
  • Partner roku 2014  w kategorii tablety konsumenckie. Nominowani: Euro-net, Media Saturn Holding, Orange Polska, TERG. Nagrodę dla firmy Euro-net wręczyli Nikoletta Eckstein i Krzysztof Guryn.
  • Partner roku 2014  w kategorii serwery i pamięci masowe. Nominowani: Asseco, Comarch, Newind, Qumak. Nagrodę dla firmy Comarch wręczyli Anna Opas i Marcin Gajdziński
  • Dystrybutor roku 2014 w kategorii produkty biznesowe. Nominowani: AB, ABC Data, Action, TechData. Nagrodę dla firmy ABC Data wręczyli Ewelina Stefańska i Tomasz Szewczak. 
  • Dystrybutor roku 2014 w kategorii produkty konsumenckie. Nominowani: AB, ABC Data, Action, PC Factory, NTT System. Nagrodę dla firmy NTT System wręczyli Daniel Malak, Marcin Grosman. 
  • Debiut roku 2014. Nagrodę dla ZETO Koszalin wręczyli Alicja Klemendorf i Mirosław Pisaniec.