Eptimo dystrybutorem drukarek i materiałów eksploatacyjnych Pantum

0
219

Dystrybutor poszerzył ofertę o drukarki i materiały eksploatacyjne marki Pantum. Chińska marka od kilku lat podbija rynek drukarkowy w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, oferując solidny i niezawodny produkt wyróżniający się na tle konkurencji atrakcyjną ceną.

pantum-p2500-front-largeAktualnie w ofercie Eptimo dostępne są trzy linie laserowych drukarek monochromatycznych producenta, w tym drukarki wielofunkcyjne. Urządzenia z serii P2500 to najtańsze dostępne na polskim rynku monochromatyczne kompaktowe urządzenia laserowe (również w wersji z WiFi) w swojej klasie.

Obok ceny, o której należy pamiętać chcąc skutecznie rywalizować na polskim rynku, nie możemy zapominać o samych parametrach urządzeń. – twierdzi Michał Borkowski, Product Manager w Eptimo odpowiedzialny za zarządzanie obszarem druku i eksploatacji – Na tle konkurencji, drukarki Pantum wyróżniają się zdecydowanie. Już na niewielkich rozmiarów kompaktowej drukarce z serii P2500 możemy wydrukować miesięcznie ok. 20.000 stron w tempie do 22 str./min. Warto również pamiętać o potencjale drzemiącym w chińskich gigantach technologicznych, oraz dostępie do licznych patentów jakie uzyskał producent, dzięki wykupieniu spółki Lexmark przez grupę, w skład której wchodzi właśnie Pantum oraz, o czym mało kto wie: także Lenovo.

Drukarki Pantum zgodne są z Google Cloud Print, dzięki czemu można drukować przez sieć na odległość. Dodatkowym rozwiązaniem jest druk bezpośredni z urządzeń mobilnych, który możliwy jest dzięki autorskiemu oprogramowaniu producenta dla platformy Android oraz technologii AirPrint dla iOS.

Producent drukarek podaje, że być może jeszcze z końcem tego roku, najpóźniej w kolejnym, pojawią się urządzenia kolorowe i wysokowydajne urządzenia wielofunkcyjne z przeznaczeniem dla biznesu, które również znajdą się w portfolio Eptimo