Epson – zwrot kosztów zakupu urządzeń ITS

0
511

Dobra wiadomość od Epson na czas szkolnych zakupów. Zwrot nawet 300 zł przy kupnie najtańszych w eksploatacji urządzeń z systemem stałego zasilania w atrament (ITS) po rejestracji zakupu.

[sam id=8 codes='false']

Promocja firmy Epson powinna zainteresować w szczególności rodziców dzieci szykujących szkolną wyprawkę. Każdy, kto kupi urządzenie z systemem stałego zasilania z serii  InkTank System u jednego z wybranych partnerów, po zarejestrowaniu zakupu otrzyma zwrot części należności – nawet do 300 zł.

Promocja potrwa do końca października – objęte są nią urządzenia  L120, L130, L220, L310, L365, L455, L565, L655, L805, L810, L850, L1300 i L1800, a także modele z serii WorkForce (M200, M100, M105).

Zasady udziału w akcji są niezwykle proste – wystarczy, że nabywca jednej z powyższych drukarek zachowa dowód sprzedaży, a następnie w ciągu 30 dni od zakupu odwiedzi stronę www.epson.pl/zwrot i zarejestruje się na niej oraz prześle skan lub zdjęcie paragonu. Po wysłaniu zgłoszenia, najpóźniej po 30 dniach klient otrzyma zwrot na wskazane konto, części kosztów zakupu – wysokość tej kwoty wahać się będzie od 50 (w przypadku podstawowych modeli) nawet do 300 zł.

epson_ewaNiebywale niski koszt druku rzędu mniej niż jeden grosz za stronę to nie jedyna zaleta urządzeń  Epson ITS. Oprócz skorzystania z przedłużonej do trzech lat gwarancji nasi Klienci mają teraz wyjątkową okazję do uzyskania zwrotu części kosztów zakupu.” mówi Ewa Pytlak, Marketing Manager w firmie Epson. – „W okresie zakupów szkolnych taki bonus szczególnie docenią rodzice dbający o wszechstronną edukację swoich dzieci. Jesteśmy przy tym dumni, że w naszych urządzeniach dla domu możemy zaoferować doskonałą jakość rozwiązań technologicznych, takich jak np. opracowana w laboratoriach Epson technologia ITS czy głowica Micro Piezo, sprawdzona w profesjonalnych maszynach do druku przemysłowego.”

Więcej informacji o bieżących promocjach Epson.