Epson integruje produkty z PaperCut MF

0
294

Epson integruje produkty ze środowiskiem PaperCut MF, łącząc niskie koszty eksploatacji, zmniejszoną liczbę interwencji, ograniczony wpływ na środowisko oraz wysoką niezawodność swoich urządzeń z możliwością sterowania i zarządzania nakładami drukowania w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych.

Dzięki zintegrowanemu, wielosystemowemu rozwiązaniu firmy dowolnej wielkości mogą swobodnie przywracać i księgować wyniki druku, kopiowania, faksowania czy skanowania oraz nimi zarządzać za pomocą loginu użytkownika lub ID karty na dowolnej firmowej drukarce czy urządzeniu wielofunkcyjnym z posiadanej floty.

„Zgodność PaperCut z rosnącą ofertą urządzeń Epson jest możliwa dzięki otwartej platformie Epson, odblokowującej pełny potencjał atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych dla firm. Pozwala ona dostosować je do określonych wymagań klienta, które zmieniają się wraz z celami biznesowymi czy rozwojem używanych w firmie systemów IT. Oznacza to, że użytkownicy mogą skorzystać ze środowiska PaperCut oraz zalet urządzeń Epson, oszczędzając dzięki temu pieniądze, unikając problemów oraz zmniejszając wpływ na środowisko” — wyjaśnia Robert Reszkowski, Acting Business Sales Manager w Epson Europe.

Główne funkcje integracji z PaperCut:

  • Przydzielanie zadań drukowania do działów, centrów kosztowych oraz użytkowników ze współdzielonymi kontami
  • Monitoring ilości drukowanych stron z podziałem na użytkowników, urządzenie i czas  wydruku
  • Raporty użytkowania wg użytkownika, działu, urządzenia lub poziomu emisji CO2
  • Przydzielanie limitów lub budżetów druku użytkownikom, działom lub ich grupom
  • Bezpieczne uruchamianie zadania w trybie „pull” („Znajdź mnie”)
  • Uproszczone drukowanie z urządzeń mobilnych i BYOD (ang. „bring your own device”)

Oprogramowanie PaperCut MF działa w systemach Windows, Mac, Linux i mieszanych, co oznacza, że urządzenia Epson mogą być wprowadzane do floty zawierającej różne marki, w tym modele do druku w formacie A4 czy A3.

www.epson.eu/papercut