Dron Parrot Swing trafił do oferty w INCOM

0
1805

Niewielki dron nadający się do nauki latania. W mgnieniu oka zmienia się z quadrocoptera w samolot i z zawrotną prędkością wykonuje akrobacje w powietrzu przy zachowaniu znakomitej stabilności i sterowności.

[sam id=8 codes='false']

Dron dedykowany dla osób rozpoczynających przygodę ze statkami powietrznymi, wyposażony w czujniki wysokości – barometryczny i ultradźwiękowy oraz kamerę VGA pozycjonujące drona w przestrzeni i pozwalające mu pozostawać nieruchomo w zawisie nawet przy wietrze. Dzięki swojej niskiej wadze i niewielkim wymiarom każdy użytkownik może latać tym dronem praktycznie wszędzie, bez konieczności posiadania specjalistycznych licencji.

Parrot Swing jest dronem hybrydowym, czyli mogącym latać zarówno w trybie zwykłego „czterowirnikowca” np. podczas startu lub lądowania, jak również potrafiącym przejść do lotu poziomego, na wzór samolotów. Po starcie wystarczy kliknąć przycisk odpowiedzialny za przejście do trybu lotu poziomego i cieszyć się maksymalną prędkością lotu sięgającą aż 30km/h.

Dron jest wyposażony w czujnik kolizyjny wyłączający silniki nawet przy najmniejszym zderzeniu, co pozwala nie tylko uniknąć uszkodzeń urządzenia przy zderzeniu z przeszkodą, ale również ograniczyć do minimum możliwość uszkodzenia otoczenia, w którym latamy.