Doxis4 z certyfikacją

0
139

Firma SER od wielu lat jest certyfikowanym partnerem SAP w obszarze rozwiązań do archiwizacji dokumentów. Obecnie firma SER rozszerzyła swoje portfolio certyfikowanych rozwiązań dołączając rozwiązanie do procesowania faktur przychodzących z systemu SAP. Doxis4 InvoiceMaster 8.3 został certyfikowanym rozwiązaniem w środowisku SAP ERP oraz SAP NetWeaver 7.40

Ponad 50 proc. klientów SER wykorzystuje Doxis4 oraz SAP w równym stopniu.

„Otrzymując certyfikację InvoiceMaster firma SER po raz kolejny udowodniła swoje kwalifikacje do bycia partnerem premium SAP w zakresie rozwiązań ECM” – powiedział Klaus Eulenbach, Dyrektor Zarządzający SER Software Technology oraz szef działu rozwoju w SER Group. „Certyfikat ten oznacza bezpieczeństwo inwestycji dla klientów, którzy mogą optymalizować zarządzanie fakturami korzystając z rozwiązań firm SER i SAP. Dla firm, które aktualnie pracują w systemie SAP ERP, Doxis4 jest bezpiecznym rozszerzeniem do procesowania wpływających faktur. Pomoże to klientom w automatyzacji procesów związanych z wierzytelnościami” – dodaje Klaus Eulenbach, opisując przewagi zintegrowanego rozwiązania.

Doxis4 od wielu lat z powodzeniem jest stosowany jako bezpieczne rozwiązanie do archiwizacji dokumentów oraz danych z systemu SAP. Wielokrotnie dowiódł swojej niezawodności. Klienci firmy SER mogą efektywnie korzystać z systemu SAP oraz aktywnie zarządzać wymaganym okresem archiwizacji dokumentów wykorzystując certyfikowane interfejsy Doxis4 HCS 7.02 oraz Doxis4 webDAV Connector dla ILM 01.00 – również wspierane przez SAP NetWeaver.

Doxis4 InvoiceMaster: procedura testowa

Rozwiązanie do zarządzania fakturami firmy SER dowiodło swojej niezawodności w połączeniu z system SAP ERP podczas oficjalnej procedury testowej przeprowadzonej przez SAP. Certyfikat SAP SE potwierdza, że Doxis4 InvoiceMaster został pomyślnie zintegrowany z SAP NetWeaver 7.40 w ramach scenariusza integracyjnego „ABAP Add-On Deployment for SAP Enterprise Resource Planning”. Standardy i wymagania wdrożeniowe SAP zostały zaimplementowane od samego początku opracowywania Doxis4 InvoiceMaster. W rezultacie rozwiązanie firmy SER bezproblemowo integruje się z systemem SAP oraz może zostać zainstalowane przy użyciu standardowych narzędzi.