Dell przyznał nagrody Partner Roku 2014

0
51

Szósta coroczna konferencja Dell PartnerDirect Solutions odbyła się w Bruskeli i zgromadziła liderów biznesu spośród partnerów Dell, którzy wspólnie świętowali stały wzrost i rozwój programu PartnerDirect. Dell posiada obecnie 158 partnerów Premier w regionie EMEA. Jest to wzrost o 33 proc. w stosunku do poprzedniego roku.

Michael Dell, Prezes i CEO Dell zaznaczył jak ważnym dla firmy w długoterminowej strategii biznesowej jest kanał partnerski i ogłosił również zwycięzców nagrody Partner Roku 2014. Firma Al Hilal Group została uhonorowana tytułem „Emerging Partner of the Year Award”.

Podczas konferencji firma wyróżniła również 9 najlepszych partnerów z grup „Premier” i „Preferred” z Europy i Bliskiego Wschodu, którzy w ciągu ostatniego roku wykazali się doskonałą ofertą rozwiązań Dell dla klientów oraz odnotowali znaczący wzrost sprzedaży. Al. Hilal Group została uhonorowana tytułem „Emerging Partner of the Year Award” w uznaniu za szczególne zaangażowanie w rozwój biznesu Dell. W Polsce Partnerem Roku 2014 została firma ITPunkt Sp. z o.o., dostawca nowoczesnych usług informatycznych, która posiada międzynarodowe certyfikaty tak renomowanych producentów sprzętu i oprogramowania jak między innymi: Dell, Microsoft, Cisco, VMware i innych.

– Nasi partnerzy są integralną częścią Dell i kiedy oni odnoszą sukcesy, Dell również je odnosi. Inwestujemy w rozwój kanału partnerskiego i rozwijamy biznes wspólnie. Cieszą nas dotychczasowe sukcesy we współpracy z partnerami, jednak jeszcze większym powodem do radości są możliwości, które się przed nami otwierają w wyniku tak owocnej współpracy  – powiedział Michael Dell.

– Cały czas ulepszamy naszą współpracę biznesową z partnerami, tak aby była ona dla nich jak najprostsza. Wspaniale jest obserwować, że wysiłek ten się opłaca. Niezmiernie cieszy nas możliwość dalszej współpracy z kanałem partnerskim, tak aby dotychczasowy sukces i wyniki programu Partner Direct z kliku ostatnich lat kontynuowane były w przyszłości – powiedział Laurent Binetti, vice president i general manager EMEA Channel Sales Dell.

www.dell.pl