Dell EMC: Ingram Micro najlepszym dystrybutorem globalnym w 2017

0
468

Ingram Micro otrzymało najwyższe wyróżnienie pośród globalnych partnerów Dell EMC na podstawie różnych metryk, w tym za dobre wyniki sprzedażowe, oraz zaangażowanie biznesowe.

[sam id=8 codes='false']

Nagroda dla najlepszego partnera w obszarze dystrybucji przyznawana jest za ponad przeciętne wyniki wzrostu rok do roku, ciągłe rozwijanie swojego biznesu i powiększanie zaangażowania w zwiększaniu wiedzy o produktach w portfolio Dell EMC.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej długotrwałej współpracy z Dell EMC, pozostajemy zaangażowani w nasze wysiłki zmierzające do ciągłego rozwijania naszego biznesu w szybkim tempie,” powiedział John Fago starszy dyrektor ds. Globalnego Zarządzania Dostawcami w Ingram Micro. „Tym uznaniem świętujemy zaangażowanie i współpracę, którą pokazują nasze zespoły na całym świecie, jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi możliwościami wsparcia i wzmocnienia kanału partnerskiego, razem z Dell EMC.

Mamy zaszczyt wyróżnić Ingram Micro jako naszego partnera roku 2017 w obszarze globalnej dystrybucji,” powiedział Jim DeFoe, Starszy Wice Prezes ds. Globalnej Dystrybucji, Dell EMC. „Ingram Micro jest zgodne z wizją Dell EMC i poczyniła imponujące wzrosty w marży i przychodach w przeciągu roku. Gratulacje dla zespołu Ingram Micro za to wybitne osiągnięcie. Czekamy na dalsze ciąg naszej współpracy.”

Ingram Micro poczyniło znaczne inwestycje na całym świecie, aby powiększyć wsparcie dla Dell EMC. Kluczowe inwestycje strategiczne uwzględniają użycie business intelligence, aby zagwarantować sobie nowe kontakty biznesowe, zwiększyć nacisk na planowanie i dedykowane zasoby, które pozwolą rozwinąć usługi, bardzo wydajny i zaangażowany marketing oraz targetowanie zasobów technicznych, aby zaktywizować partnerów. Konkurencyjność, która wykorzystuje w pełni moc ONE Ingram Micro.

Nagroda została przekazana Ingram Micro podczas corocznego szczytu partnerów Dell EMC  w Las Vegas w stanie Nevada.