DAGMA: Nowy product manager

0
219

Piotr Zielaskiewicz od lipca br. zajmuje stanowisko product managera rozwiązań STORMSHIELD w firmie DAGMA.

Nowy product manager rozwiązań STORMSHIELD jest w DAGMIE odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów. Dodatkowo Piotr Zielaskiewicz odpowiada za stały rozwój marki na polskim rynku.

Objęcie stanowiska product managera STORMSHIELD to dobra wiadomość dla naszych partnerów, którzy oczekują naszego konkretnego wsparcia podczas prowadzenia projektu –  mówi Paweł Jurek, wicedyrektor ds. rozwoju w firmie DAGMA. – Piotr będzie jeszcze aktywniej promować program partnerski STORMSHIELD, który już od kilku lat oparty jest na tych samych przejrzystych zasadach, i co najważniejsze, został dopasowany do polskiego rynku – dodaje Paweł Jurek.

Firma DAGMA istniejąca już 30 lat jest jednym z największych na polskim rynku dystrybutorów rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT. W swoim portfolio, oprócz popularnych w Polsce antywirusów firmy ESET, posiada również wysoko specjalizowane narzędzia do ochrony sieci firmowych, czy szyfrowania danych. Dzięki siatce ponad 2000 partnerów handlowych z produktów dystrybuowanych przez tę firmę korzysta obecnie ponad 4 mln Polaków, w tym banki, szpitale, uczelnie oraz firmy i indywidualni posiadacze komputerów.

Firma STORMSHIELD (wcześniej Netasq), istnieje od 1998 roku i jest częścią Airbus Group – koncernu lotniczo-zbrojeniowego. Urządzenia STORMSHIELD przeznaczone do ochrony sieci zdobyły uznanie w Polsce i w Europie, dzięki zastosowaniu unikatowej architektury ASQ (Active Security Qualification), analizującej przesyłane pakiety na poziomie jądra systemu operacyjnego. Dzięki bezpośredniej integracji IPS z firewall, rozwiązania słyną z wysokiej wydajności i skutecznej ochrony. Produkty firmy chronią m.in.: Unię Europejską, NATO, Orange, Carrefour czy Renault.