D-Link dostępny w ofercie Tech Data

0
212

Dystrybutor poinformował o rozszerzeniu oferty o rozwiązania D-Link. Dzięki umowie zawartej z D-Link Europe Ltd., w portfolio firmy znalazły się takie urządzenia sieciowe, jak: przełączniki zarządzalne i niezarządzalne, kontrolery bezprzewodowe, punkty dostępowe Wi-Fi, routery, systemy monitoringu wizyjnego oraz urządzenia do budowy inteligentnych domów.

Dzięki umowie zawartej z D-Link Europe Ltd., partnerzy handlowi Tech Daty zyskali dostęp do urządzeń dedykowanych do budowy infrastruktury sieciowej, które w większości są objęte dożywotnią gwarancją producenta (Lifetime Limited Warranty). Partnerzy zyskają również dodatkowe wsparcie w procesie sprzedaży tych urządzeń do klientów końcowych.

Jak zauważa Wojciech Kiałka, Product Manager odpowiedzialny w Tech Data za rozwój sprzedaży D-Link: „Podpisanie nowej umowy z D-Link stanowi naturalny krok w procesie kontynuacji polityki poszerzania asortymentu produktów sieciowych Tech Data. Wzbogacił się on teraz o szereg rozwiązań dedykowanych przede wszystkim konsumentom, ale również małym i średnim przedsiębiorstwom”.

Z kolei Marcin Michalski, Dyrektor Generalny D-Link Polska, jest zdania, iż: „Umowa z Tech Datą to kolejny krok zwiększający dostępność produktów D-Linka na polskim rynku”. W jednym miejscu klienci znajdą pełną gamę rozwiązań, przeznaczonych zarówno na rynek B2B, jak i B2C”.