CRN: Ilona Weiss Postacią Rynku IT 2015! Gratulacje od Reseller News!

0
604
Tomek Gołębiowski, red. nacz. CRN wręcza nagrodę p.Prezes ABC Daty

Ilona Weiss, Prezes Zarządu ABC Data została wybrana „Postacią Rynku IT 2015” przez konkurencyjny magazyn CRN. Nagroda ta stanowi wyraz uznania dla dotychczasowych dokonań Ilony Weiss na rzecz rozwoju ABC Data. I tu zgadzamy się z opinią konkurencji. Szczere gratulacje dla p. Prezes!

Wręczenie nagrody odbyło się 7.06 podczas gali konkurencyjnego magazynu CRN „Tech Trendy Biznes 2016”. W wydarzeniu wzięło udział wielu gości, reprezentujących firmy z obszaru IT działające w Polsce. Kulminacyjnym punktem spotkania było m.in.: przyznanie dwóch nagród dla „Postaci Rynku IT  2015”. Wybór redakcji magazynu CRN padł na Ilonę Weiss, Prezes Zarządu ABC Data.

Ilona Weiss
Ilona Weiss

– CRN Polska już od lat stanowi głos sektora B2B polskiej branży IT. I to głos prawdziwie opiniotwórczy. Zostać uhonorowanym przez tak znamienite pismo to ogromny zaszczyt. Nagrodę, choć została przyznana mi osobiście, dedykuję całemu zespołowi ABC Data – powiedziała Ilona Weiss – Już od ponad 25 lat jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzętu, oprogramowania i akcesoriów komputerowych w naszym kraju. Ze wszystkich państw regionu CEE to właśnie w Polsce rynek IT jest najbardziej zbliżony do Europy Zachodniej. To między innymi zasługa ABC Data, która na przestrzeni wszystkich lat swojej działalności odgrywała i odgrywa znaczącą rolę w procesie jego rozwoju – dodaje Prezes Zarządu ABC Data.

– CRN, obok naszego magazynu/portalu Reseller News oraz DariuszWalach2miesięcznika IT Reseller stanowi bazę wiedzy i informacji w zakresie rynku IT. Prasa kanałowa, bo tak potocznie jesteśmy postrzegani – analizuje rynkowe trendy, dostarcza branży informacji i komentarzy z nią związanych. Polska jest jedynym krajem w Unii, w którym branża IT posiada tak silne i rozwinięte media B2B w tym segmencie, – komentuje Dariusz Wałach, wydawca największego portalu branżowego oraz dwumiesięcznika Reseller News i suplementów Reseller News Extra. – Z werdyktem w zupełności się zgadzamy, doceniamy także dokonania całej ekipy ABC Daty, gdzie oprócz p. Prezes klimat biznesu tworzą m.in.: Juliusz Niemotko i Andrzej Kuźniak, zasiadający w Radzie Nadzorczej i wspierających I.Weiss jako wiceprezesi. To naprawdę nagroda dla całego zespołu. Tym milej nam zgodzić się z opinią konkurencji, że także ABC Data została uznana przez naszych czytelników „Dystrybutorem Roku” w plebiscycie Złotych Asów IT. Mamy nadzieję, że również jesienią podczas naszej Gali czytelnicy zagłosują podobnie. – dodaje Dariusz Wałach.

Nagroda od redakcji magazynu to już kolejne w tym roku wyróżnienie dla Ilony Weiss. W lutym, podczas uroczystej Gali „Mobility Trends 2015”, Prezes Zarządu ABC Data otrzymała k2_galleries_3748_img_1726od wydawcy magazynu „Mobility tytuł „Człowieka Roku 2015”. Także czytelnicy naszego magazynu przyznali ABC Dacie tytuł „Dystrybutora Roku podczas Gali Złotych Asów IT w 2015 roku. Nagrodę wręczyliśmy Juliuszowi Niemotko, wiceprezesowi firmy nagrodę w tej kategorii. Dodatkowo ABC Data została laureatem kategorii HANDLOWIEC ROKU, p. Juliusz odebrał dodatkową statuetkę dla Moniki Fornowskiej.

Kolejna Gala magazynu Reseller News już w połowie października. W okresie wakacyjnym uruchomimy na portalu mechanizm do głosowania.