CONNECT DISTRIBUTION z nagrodą od Ipswitch

0
1791

Dystrybutor otrzymał nagrodę od firmy Ipswitch za najlepsze wyniki finansowe w 2017 roku w regionie Central & Eastern Europe. Gratulacje!

[sam id=8 codes='false']

Ipswitch – producent oprogramowania do przesyłania plików i zarządzania siecią – ogłosił listę nagrodzonych partnerów w 2017 roku, wskazując najlepszych partnerów w każdym regionie EMEA, z najwyższymi przychodami za monitorowanie sieci i rozwiązania transferu plików w firmie. Nasz rodzimy dystrybutor osiągnął najlepszy wynik finansowy za 2017 rok w regionie Central & Eastern Europe w dziedzinie File Transfer.

„Jest to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu i satysfakcja z wykonanej pracy” – powiedziała Marta Zborowska, Sales Director w CONNECT DISTRIBUTION. „(…) radość potęguje fakt, że produkty firmy Ipswitch są w naszej ofercie stosunkowo od krótkiego czasu, ale cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych partnerów oraz ich klientów końcowych. Dziękujemy za docenienie naszej pracy nie tylko na rynku polskim, ale także (…) w regionie CEE.”

„Rok 2018 z pewnością okaże się bardzo owocny dla naszej współpracy z firmą Ipswitch, w szczególności ze względu na zaostrzone przepisy o ochronie danych osobowych – RODO” – powiedział Sławomir Karpiński, CEO w CONNECT DISTRBUTION. „Klienci zwracają coraz większą uwagę na bezpieczeństwo IT, a przede wszystkim na ochronę transferu plików wrażliwych.”

Rozwiązanie MOVEit firmy Ipswitch gwarantuje bezpieczeństwo przesyłu takich plików pod kątem 7 najważniejszych wymagań, jakie narzuca norma ISO 27001 oraz RODO – automatyzacja, kontrola i widoczność, bezpieczeństwo informacji, uwierzytelnianie, kryptografia, bezpieczeństwo architektury oraz failover.

Osoby zainteresowane poznaniem tej technologii zapraszamy na Ipswitch Day organizowany przez CONNECT DISTRIBUTION 20 czerwca w Warszawie. Na spotkaniu zastaną omówione oba rozwiązanie Ipswitch: WhatsUp Gold – monitoring IT oraz MOVEit zabezpieczający transfer plików. Wraz z Hilde Rietveld (Sales & Partner Manager Benelux and CEE) oraz Rene Delbe (EMEA Solution Sales Engineer) będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania zarówno handlowe jak i techniczne.