CK MEDIATOR: nowe dystrybucje

1
155

Smartfony marek Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI trafiły na polski rynek dzięki otrzymanej autoryzacji przez polskiego dystrybutora CK MEDIATOR z Warszawy.

CK MEDIATOR to spółka, która w przyszłym roku będzie świętować 20-lecie działalności. Od początku istnienia zajmuje się hurtową sprzedażą produktów IT. Począwszy od bieżącego roku, sukcesywnie rozszerza ofertę i kompetencje w zakresie urządzeń mobilnych, oferowanych przez uznane, chińskie marki.

– Do współpracy udało nam się namówić bardzo ciekawe i perspektywiczne brandy. Każdy z nich oferuje swój unikalny pomysł na smartfon – wszystko za korzystną cenę. – komentuje Dariusz Grabowski, prezes firmy CK MEDIATOR.

Aktualnie firma posiada już pięć umów dystrybucyjnych z markami Bluboo, Ulefone, HOMTOM, Doogee oraz UMI. Lada moment zaoferuje polskim klientom smartfony w najbardziej korzystnych cenach. Polski klient będzie mógł oficjalnie kupić topowy model smartfonu za ułamek kwoty, jaką musiałby zapłacić za konkurencyjnego flagowca znanej marki.

Już na początku kwietnia w sprzedaży pojawi się premierowy Bluboo Picasso, którego cena resellerska to 270 PLN netto. W tej cenie zawiera się 5-calowy ekran, osadzony w minimalistycznej obudowie z metalową ramką i charakterystycznymi pleckami o diamentowej teksturze. Model ten będzie dostępny aż w siedmiu wersjach kolorystycznych, które będą korespondować z dostępnymi tapetami.

Nieco wyższa półka to Umi Touch, który także trafi do sklepów na początku przyszłego miesiąca. Za 580 PLN netto reseller będzie mógł nabyć smartfon z czytnikiem linii papilarnych, baterią o pojemności 4000 mAh, która powinna pozwolić na pozostanie w trybie czuwania nawet przez 15 dni, 3 GB pamięci RAM oraz Androidem 6.0 w pakiecie. A wszystko to opakowane w jednolitej, metalowej obudowie.

Oprócz urządzeń z autoryzowanej dystrybucji, CK MEDIATOR zaoferuje także inne marki. Do sprzedaży trafiły już niespotykane wcześniej w Polsce wersje smartfonów marki Xiaomi z certyfikatem CE oraz specyfikacją dedykowaną na rynek europejski. Do oferty sukcesywnie trafiać będą także pozostałe produkty z portfolio ww. marek, takie jak chociażby inteligentna waga Xiaomi Mi Smart Scale, opaska Mi Band 1S czy pikoprojektor Doogee Smart Cube P1.

Wszystkie produkty dystrybuowane przez CK MEDIATOR będą objęte 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, firma przygotowała specjalne hologramy, które znajdą się na pudełkach.

www.ckmediator.pl

1 KOMENTARZ