Check Point Security Day

0
192

Tegoroczna konferencja Check Point Security Day zbiegła się z obchodami 20-lecia istnienia firmy Check Point oraz 18-lecia współpracy między firmami Check Point i Clico.

Konferencja Check Point Security Day odbyła się już po raz trzynasty i w dniu 19 września 2013 roku w Multikinie Złote Tarasy zgromadziła audytorium ponad 270 słuchaczy. Uczestnikami spotkania byli głównie użytkownicy rozwiązań Check Point, ale nie zabrakło także sporej grupy partnerów handlowych Clico i Check Point. Głównym celem Check Point Security Day jest rzetelne poinformowanie o zmianach i nowościach w ofercie Check Point, który to jest vendorem bardzo dynamicznie i sukcesywnie rozwijającym swoje portfolio.

Korzystając z szerokich kompetencji Clico, jako wieloletniego dystrybutora z wartością dodaną, podczas prezentacji możliwe było zaprezentowanie pewnych funkcjonalności w pokazach na żywo , jak. np. DDos Protector i Ochrona Anti-Bot. Ponadto inżynierowie Check Point przybliżyli w ramach swoich wystąpień bardzo aktualne zagadnienia i problemy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem sieci: ochronę sieci przemysłowych, ochronę 0-day malware oraz bezpieczne sieci mobilne.

Wszyscy uczestnicy konferencji, którzy będę chcieli sprawdzić w działaniu prezentowane na konferencji rozwiązania Check Point, mają szansę na udział w serii warsztatów , które odbywać się będą w siedzibie Clico w Warszawie i Krakowie. Również osoby, które nie mogły wziąć udziału w Check Point Security Day mogę zgłaszać chęć uczestnictwa w takich warsztatach wysyłając maila na adres: checkpoint@checkpoint.pl