Canon aktualizuje platformę chmurową do zarządzania zdjęciami

0
441
[sam id=8 codes='false']

Firma Canon aktualizuje swoją chmurową platformę do zarządzania zdjęciami irista. Nowe rozwiązania obejmują m.in. ulepszenia związane z obsługą za pośrednictwem tabletów, a także możliwość zamówienia wysokiej jakości fotoksiążek bezpośrednio z poziomu irista. Canon poinformował również o nowych cenach poszczególnych wariantów kont, jednocześnie zwiększając ich pojemność.

Nowe rozwiązania:

Integracja z Adobe Lightroom: zdjęcia można edytować bezpośrednio w programie Lightroom, który następnie zsynchronizuje fotografie z platformą irista. Użytkownicy Lightroom będą mogli łatwo filtrować swoje zdjęcia na koncie irista za pośrednictwem danych XMP.

Obsługa wielu urządzeń: uproszczenie obsługi i dostęp do pełnej funkcjonalności platformy irista z poziomu tabletów (iOS i Android).

Fotoksiążka za naciśnięciem przycisku: bezpośrednio z poziomu platformy irista można teraz zaprojektować i zamówić wysokiej jakości fotoksiążkę. Filtrowanie i wybór zdjęć oraz projektowanie odbywa się na koncie irista, za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Nowe ceny – większa pojemność

Wraz z aktualizacją funkcjonalności platformy irista, Canon odświeża ceny poszczególnych wariantów kont, zwiększając jednocześnie pojemność na wszystkich poziomach. Bezpłatne konto podstawowe oferuje teraz 15 GB przestrzeni wraz z pełną funkcjonalnością platformy irista. Z kolei zaawansowani i profesjonalni użytkownicy w ramach miesięcznego lub rocznego abonamentu mogą otrzymać pojemność konta od 200 do 500 GB.