Brother DCP-L8450CDW

0
301

Firma Brother wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne klasy profesjonalnej – model DCP-L8450CDW. Produkt wyróżnia się wysoką prędkością i  wydajnością zarówno druku monochromatycznego, jak i w kolorze. Urządzenie dedykowane jest do środowisk biurowych, które potrzebują niezawodnych rozwiązań w zakresie obiegu dokumentów.
Brother DCP-L8450CDW oferuje funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania.
Model drukuje z prędkością do 30 stron na minutę, zarówno w czerni i bieli, jak i w kolorze, a pierwszy dokument jest uzyskiwany w czasie krótszym niż 15 sekund. Maksymalna rozdzielczość druku urządzenia wynosi natomiast 2400 x 600 dpi.
DCP-L8450CDW jest kompatybilny z super wysokowydajnymi tonerami na 6 000 stron (czarny i kolorowy), które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Dodatkowo, urządzenie oferuje funkcje automatycznego, dwustronnego drukowania, skanowania i kopiowania, które pozwalają znacząco obniżyć zużycie papieru.

Wygodną i szybką obsługę urządzenia wielofunkcyjnego DCP-L8450CDW zapewnia intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 12,3 cm. Model jest wyposażony w  dwa podajniki papieru, o łącznej pojemności 300 arkuszy (250 + 50),
a  także można go uzupełnić również o opcjonalny podajnik na 500 arkuszy. Urządzenie jest wyposażone również w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy. Dodatkowo, produkt posiada wydajny skaner, który pozwala na skanowanie do sieci (tylko dla Windows®) oraz do FTP. Urządzenie firmy Brother oferuje również funkcję kopiowania z prędkością do 30 stron na minutę w czerni i bieli, jak również w kolorze.

Model DCP-L8450CDW umożliwia obsługę sieci przewodowej i bezprzewodowej. Oferuje także funkcję drukowania z i skanowania do szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone, za pośrednictwem usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print™. Produkt jest ponadto kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który daje producentom oprogramowania możliwość tworzenia zindywidualizowanych rozwiązań do zarządzania drukiem. Urządzenie posiada również 256 MB wbudowanej pamięci.

www.brother.pl.