Bezpłatny webinar poświęcony tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego

0
131

21 czerwca (we wtorek), podczas spotkania przedstawiciel Ministerstwa Finansów, doradcy podatkowi z firmy Taxpoint oraz eksperci jednego z producentów systemu ERP przedstawią założenia planowanych zmian w zakresie kontroli podatkowej, wyjaśnią czym jest JPK, na które przedsiębiorstwa został nałożony nowy obowiązek i od kiedy oraz omówią struktury Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy zalogować się na dedykowanej stronie internetowej. Debata rozpocznie się o godz. 11.00. W trakcie spotkania będzie można zadawania pytań ekspertom za pośrednictwem czatu. Odpowiedzi, których eksperci nie zdążą udzielić podczas webinaru, zostaną przekazane przedsiębiorcom w późniejszym terminie.
W spotkaniu udział wezmą: przedstawiciel Departamentu Administracji Podatkowej Ministerstwa Finansów, doradca podatkowy z firmy Taxpoint oraz projektanci systemów ERP.
ZBIGNIEW-RYMARCZYK– Od kilku miesięcy obserwujemy ogromne zainteresowanie wśród przedsiębiorców zmianami przepisów podatkowych i wprowadzeniem Jednolitego Pliku Kontrolnego. Firmy chcą jak najlepiej przygotować się do nowych obowiązków. Nasi eksperci wychodzą naprzeciw tym potrzebom – na bieżąco śledzą zmiany prawa i konsultują je z Ministerstwem Finansów, informują o nich na stronie internetowej i każdego dnia odpowiadają na maile przedsiębiorców dotyczące JPK. Postanowiliśmy również zaprosić do współpracy Ministerstwo Finansów oraz firmę Taxpoint, aby w trakcie bezpłatnego webinaru przekazać przedsiębiorcom jak najwięcej potrzebnych teraz informacji od strony producenta oprogramowania, doradcy podatkowego oraz instytucji, która decydowała o kształcie nowego prawa – mówi Zbigniew Rymarczyk, wiceprezes Comarch oraz dyrektor sektora Comarch ERP.
Eksperci opowiedzą również o implementacji JPK, podpowiedzą też na co należy zwrócić uwagę podczas przygotowywania plików JPK do kontroli podatkowej oraz z jakimi konsekwencjami powinni się liczyć przedsiębiorcy, którzy nie złożą plików w terminie.

Rejestracja: http://webinary.comarch.pl/jpk