Belkin w programie Telemaster

0
435
[sam id=8 codes='false']

Telemaster to program partnerski AB dedykowany partnerom, którzy chcą wzbogacić ofertę o akcesoria GSM takich marek, jak Belkin, Samsung, HTC, Plantronics, Jabra i Qiotti. Partnerzy biorący udział w programie otrzymają nie tylko certyfikat Telemaster AB, ale także profesjonalną opiekę ze strony dedykowanych specjalisów AB. Program partnerski to także liczne szkolenia i pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o nowościach i wyprzedażach. W ramach programu każdy podmiot biorący w nim udział otrzyma zwrot w wysokości 1 do 2 procent obrotu akcesoriami GSM wybranych producentów. Za każdy zakup przyznawane są punkty, w wysokości uzależnionej od ceny danego produktu.

Na temat korzyści związanych z przystąpieniem do strefy Telemaster w AB wypowiedział się Artur Makowski, Country Manager Belkin. „Wierzymy w Belkinie w ogromny potencjał klientów mniejszych i średnich przedsiębiorstw. Mamy tym samym nadzieję na wspólny, dynamiczny rozwój biznesu razem z AB. Partnerzy Telemastera odczują wiele dodatkowych korzyści płynących z zakupów produktów Belkin. Przede wszystkim dedykowane dla nich kampanie reklamowe, a także inne dodatkowe gratyfikacje. Niebawem razem z pozostałymi markami Telemastera zaprojektujemy specjalne, bezpłatne ekspozytory nabiurkowe i wręczymy je najaktywniejszym uczestnikom” – powiedział.

Udział w programie partnerskim AB to szansa na odnotowanie znaczącego wzrostu sprzedaży akcesoriów GSM i zwiększenia atrakcyjności oferty, poprzez wzbogacenie jej o produkty renomowanych producentów. Wśród  najciekawszych akcesoriów warto wymienić etui Belkin opracowane przy współpracy ze znaną projektantką mody Orlą Kiely, wygodne, naramienne etui Belkin na smartfony, dedykowane dla osób aktywnych oraz atrakcyjne pokrowce z linii Vans dla iPhone’a 5.

Artur Makowski podkreśla, że marka Belkin jest aktualnie liderem kategorii akcesoriów zamiennych. Informuje także, dlaczego stanowi oczekiwane rozwiązania, podając za przykład najnowszą linię produktową:  „Realizujemy potencjał technologii, aby właściwie służyła użytkownikom, a tym samym stanowiła odpowiedź na potrzeby rynkowe. Nasza najnowsza, dostępna w dystrybucji kolekcja akcesoriów do Samsunga Galaxy Tab 4, została zaprojektowana z myślą o ludziach biznesu, dla których liczy się elegancja i styl, a także praktyczność. Nasze rozwiązania przeznaczone są dla wymagających osób, którym nie wypada proponować tanich, chińskich podróbek. To świadczy tym samym o wyjątkowości i elitarności programu partnerskiego” – dodaje.

Rejestracji w programie Telemaster dokonać można w przeciągu kilku minut. Wystarczy wejść na stronę www.online.ab.pl, przejść do strefy Telemaster i wypełnić prostą ankietę.