Bakotech z nową marką

0
253

Bakotech został oficjalnym dystrybutorem podręcznych rozwiązań sieciowych (handheld network test-solutions) firmy NETSCOUT.

W ofercie dystrybutora m.in. 2 grupy produktów:

Wi-Fi Solutions: narzędzia do projektowania, wdrażania i optymalizacji bezprzewodowych sieci LAN 802.11 a / b / g / n / ac w celu zmaksymalizowania wydajności. Od planowania i wdrażania do ciągłego rozwiązywania problemów z siecią, narzędzia sieciowe AirMagnet obejmują cały cykl życia sieci WLAN.

  • AIRCHECK G2 WIRELESS TESTER
  • AIRMAGNET SURVEY,
  • AIRMAGNET SPECTRUM XT
  • AIRMAGNET PLANNER
  • ONETOUCH AT NETWORK ASSISTANT

Wired Solutions: rozwiązania pomagają technikom sprawdzać połączenia sieciowe w czasie krótszym niż 10 sekund. Rozwiązania te usprawniają produktywność dzięki prostym interfejsom dla techników o zróżnicowanym poziomie umiejętności.

  • ONETOUCH AT 10G NETWORK ASSISTANT
  • LINKRUNNER G2
  • LINKRUNNER TESTER
  • LINKSPRINTER

NETSCOUT Systems Inc jest liderem na rynku zarządzania wydajnością sieci i aplikacji sieciowych, wyznaczając kierunki zmian, których doświadcza każde przedsiębiorstwo i dostawca usług optymalizujących wykorzystywanie zasobów we wszystkich nowoczesnych sieciach IP.

NETSCOUT wprowadzając innowacje technologiczne w ramach swojej oferty zapewnia jednocześnie niezawodne narzędzia do efektywnego i skutecznego zarządzania dynamicznymi aplikacjami oraz wizerunkami świadczenia usług.

Dlaczego NETSCOUT?

NETSCOUT zgromadził doświadczenie w monitorowaniu i analizowaniu przepływów ruchu sieciowego i aplikacyjnego, zarówno w sieciach dostawców usług i sieci korporacyjnych, infrastrukturze lokalnej i środowiskach hybrydowych w chmurze. Zaawansowana technologia wyodrębnia szczegółowe metryki z ruchu sieciowego i przekształca je w inteligentne dane.

Rozwiązania firmy NETSCOUT zapewniają kompleksową widoczność w działanie sieci (end-to-end). Dzięki bogatej linii produktowej, począwszy od systemów monitorowania wydajności, przez agregaty ruchu sieciowego (Network Packet Broker), aż po testery i analizatory sieci, jak również analizę sieci Wi-Fi –  NETSCOUT jest uznanym liderem rynku Network Performance and Diagnostics. Skalowalność poszczególnych komponentów pozwala dopasować rozwiązanie do każdego typu Klientów.