Bądź samurajem: konkurs w Action

0
238

ACTION S.A. zaprasza resellerów do rywalizacji w konkursie sprzedażowym obejmującym 2 kategorie produktów: produkty mobilne oparte na technologii Intel oraz notebooki biznesowe TOSHIBA. Do zdobycia: 23 zaproszenia na spotkanie Bądź samurajem – nie tylko w biznesie dn. 9-11 kwietnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki DOJO Stara Wieś pod Częstochową.

Uczestnikom eventu zaoferujemy zanurzenie w kulturze Japonii, poprzez doświadczenie elementów filozofii, sztuk walk, tradycji  i kuchni japońskiej, połączone ze szkoleniem z zakresu przywództwa w organizacji (Sarariman – wojownik firmy i jego kodeks Bushido). Wydarzenie odbędzie się w unikatowym na skalę światową obiekcie szkoleniowym, zrealizowanym zgodnie z kanonami architektury japońskiej.

Szczegóły rywalizacji:
Kategoria 1:  Intel
do zdobycia – 15 nagród, ranking wg ilości zdobytych punktów za zakup urządzeń mobilnych opartych na rozwiązaniach Intel® wg punktacji:

– Rozwiązania dotykowe – tablety i 2in1 oparte na rozwiązaniach Intel – 10 pkt
– Ultrabooki (bez odczepianej klawiatury) – 5 pkt
– Notebooki i komputery PC – 1 pkt

Kategoria 2: TOSHIBA
do zdobycia – 8 nagród, ranking wg obrotu zrealizowanego na wszystkich notebookach Toshiba Portege Z10t, Z30, R30, R50 Satellite Pro oraz Tecra Z50 z Windows 7 Pro i Windows 8 Pro.

Szczegóły oraz rejestracja do konkursu na:  http://konkurs.action.pl/samuraj