Niższe ceny Bitdefendera

0
317
[sam id=8 codes='false']

Alstor: od sierpnia trwa promocja na produkty biznesowe Bitdefender. Oprogramowanie Cloud Security for Endpoints oraz Gravity Zone for Endpoints oferowane jest w cenach specjalnych.
Produkty te, w ofercie promocyjnej, będzie można zakupić do końca września. Ceny będą się kształtować w sposób następujący:

Bitdefender Cloud Security for Endpoints

• 0-100 użytkowników – 7 EUR/za licencję

• 100-250 użytkowników – 6 EUR/za licencję

• 250 – 500 użytkowników – 5 EUR/za licencję

Bitdefender Gravity Zone for Endpoints

• 0 – 250 użytkowników – 11,99 EUR/ za licencję

Podane ceny, to ceny dla klientów końcowych (netto).

Bitdefender zapewnia swoim klientom korporacyjnym i instytucjonalnym wielopoziomową ochronę przed różnego typu zagrożeniami. Z roku na rok rozwiązania Bitdefender są coraz wyżej oceniane przez specjalistów z dziedziny bezpieczeństwa i zdobywają liczne nagrody branżowe. Również konsumenci doceniają zalety programów tego producenta – między innymi szeroki wachlarz funkcji i intuicyjność obsługi.

Wszystkie rozwiązania Bitdefender wykorzystują autorską technologię B-HAVE, która analizuje zachowanie potencjalnie szkodliwych kodów w bezpiecznym wirtualnym środowisku komputera, eliminując fałszywe alarmy i znacznie zwiększając wskaźnik wykrywalności nowych i nieznanych zagrożeń typu malware.

Promocją objęte zostały dwa produkty biznesowe Bitdefendera. Bitdefender Cloud Security for Endpoints za pomocą centralnej konsoli dostępnej z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, pozwala chronić systemy komputerowe firm i organizacji, w tym takich, które posiadają liczne lokalizacje. Administrator ma możliwość konfigurowania polityk, a także podglądu stanu środowiska w czasie rzeczywistym. Cloud Security for Endpoints przeznaczony jest dla stacji roboczych, laptopów

i serwerów pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows.

Natomiast oprogramowanie Bitdefender Gravity Zone zostało stworzone z myślą o złożonych środowiskach IT, w których równolegle funkcjonują urządzenia wirtualne, fizyczne i mobilne. Sercem rozwiązania jest serwer dostarczany w postaci gotowego obrazu maszyny wirtualnej, który można zaimportować do posiadanego rozwiązania wirtualizacyjnego. Dostępne są 3 moduły: Security for Virtualized Environments, Security for Endpoints oraz Security for Mobile. Promocją objęte są licencje do modułu Bitdefender Gravity Zone for Endpoints, odpowiedzialnego za ochronę stacji roboczych, serwerów i innych urządzeń fizycznych.

Szczegółowe informacje na temat oferty Bitdefender znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora, firmy Alstor:

http://www.alstor.pl/produkty/multimedia/oprogramowanie/ochrona-antywirusowa/