Akademii Integracji AB

0
154

21-22 września (w kompleksie Folwark Łochów) odbyła się Akademia Integracji AB, coroczne spotkanie największych firm z sektora enterprise. Spotkanie zgromadziło ponad 150 przedstawicieli integratorów i producentów z całej Polski. Dwudniowe wydarzenie wypełniła część merytoryczna oraz program integracyjny w formie Igrzysk Sportów Niecodziennych, zwieńczony występem znanego stand’upera Rafała Paczesia.

Akademia Integracji od lat gromadzi najlepsze firmy z sektora enterprise w Polsce. W jej trakcie partnerzy biznesowi AB zaprezentowali swoje najnowsze rozwiązania i produkty oraz plany na przyszłość. Uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji producentów , m.in: HP Inc, Intel, Synology, Hewlett Packard Enterprise czy Lenovo. Dodatkowo, Presales&Solution Design, zespół inżynierów i project managerów wrocławskiego dystrybutora, zaprezentował swoją ofertę dedykowaną integratorom rynku enterprise.

– Organizujemy Akademię Integracji z wielką przyjemnością, ponieważ kilkanaście już edycji udowodniło, że formuła wydarzenia angażuje zarówno producentów, jak i naszych partnerów. Tego typu spotkania są zwieńczeniem naszej całorocznej pracy. Jesteśmy bowiem bardzo aktywni na rynku enterprise, gdzie prowadzimy dystrybucję z wartością dodaną (VAD). Nasi partnerzy mogą przede wszystkim liczyć na kompleksową ofertę oraz dostęp do niezbędnej wiedzy. Dzięki wspólnej pracy zespołu specjalistów, inżynierów i product managerów zwiększamy rok do roku nasze udziały rynkowe w tym segmencie rynku. Jestem przekonana, że zarówno sama impreza, jak i nasze codzienne relacje z partnerami nadal będą przynosić wymierne efekty – mówi Beata Wielgus, Deputy Purchasing Director, AB S.A.

Po części oficjalnej przyszedł czas na spotkanie w swobodniejszej atmosferze w urokliwych wnętrzach i otoczeniu Folwarku Łochów. Goście aktywnie wzięli udział w nietypowych grach w ramach Igrzysk Sportów Niecodziennych, a w nagrodę (oprócz pamiątkowych medali) czekał ich występ Rafała Paczesia – jednego z bardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu.