Action zwycięzcą Intel 2015 Distributor Sales Challenge

0
321
[sam id=8 codes='false']

Jak co roku, firma Intel ogłosiła wyniki konkursu dla swoich kluczowych dystrybutorów. Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach: „New Customer & New Business Performance” oraz „Best Performance against 2015 Revenue Plan”. Nagrodę w pierwszej kategorii zdobył dystrybutor z Polski – firma Action S.A., osiągając najwyższy wynik w Regionie Europy i Izraela.

– Dzięki aktywnym działaniom na rzecz poszerzenia rynku, firma Action osiągnęła najwyższy wynik w liczbie nowych klientów i wysokości sprzedaży produktów Intel do nowych partnerów w Regionie Europy i Izraela w 2015 roku. Sprzedaż produktów serwerowych w tym czasie stanowiła 10 procent nagradzanego wyniku. – mówi Paweł Magott, Distribution Business Manager w Intel.

Nagrodę w kategorii  „New Customer & New Business Performance” przyznano również dystrybutorom z najwyższym wynikiem w Regionie Bliskiego Wschodu, Turcji i Afryki oraz Rosji i Wspólnoty Niepodległych Państw. Konkurs „Intel 2015 Distributor Sales Challenge” ogłoszono w zeszłym roku na spotkaniu dla partnerów Distributor Enabling Conference.

– Nagroda ta jest wyrazem uznania dla naszej ścisłej, dobrze układającej się współpracy z firmą Intel. Tytuł najlepszego dystrybutora w Regionie Europy i Izraela potwierdza skuteczność naszych działań sprzedażowych prowadzonych poprzez różne kanały, nie tylko na polskim rynku, ale także na arenie międzynarodowej. Posiadamy pełen zakres narzędzi, by jak najskuteczniej wspierać klientów i resellerów w efektywnym dotarciu do produktów i najbardziej odpowiadających im kanałów – komentuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Action S.A. 

To nie jedyne wyróżnienie, które Action S.A. otrzymało w tym roku Intela. Nagrodę indywidualną w kategorii najlepszego Product Managera produktów Intel w 2015 roku otrzymał Michał Miłkowski, wieloletni pracownik Action S.A., obecnie odpowiedzialny za rozwój i zwiększenie biznesu w niemieckiej spółce Action Europe.

– Podwójna nagroda od Intela jest dobrym podsumowaniem naszej doskonale układającej się współpracy z tym vendorem. Dzięki efektywnej strategii rozwoju, Grupa Action pnie się coraz wyżej. Działamy w wielu obszarach i kanałach dystrybucyjnych firmy Intel, zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Ponadto, tylko w Action dostępne są vouchery Intela na zakupy produktów komponentowych w Polsce. – komentuje Michał Miłkowski

www.action.pl