ACTION S.A. dystrybutorem rozwiązań Edbak

0
476

ACTION S.A. podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Edbak – polskim producentem systemów mocowań dla wyświetlaczy LED i LCD. Zakres współpracy obejmuje pełne portfolio produktów tej marki, które będzie stanowiło uzupełnienie oferty dystrybutora w segmencie Digital Signage.

[sam id=8 codes='false']

Firma Edbak funkcjonuje na rynku od 25 lat. W swojej ofercie posiada m.in. uchwyty do projektorów, ścienne i sufitowe mocowania do ekranów, standy i wózki konferencyjne, profesjonalne mocowania do wielomonitorowych ścian wideo oraz szeroką gamę rozwiązań dedykowanych Digital Signage, takich jak infokioski, totemy oraz zewnętrze i wewnętrzne obudowy dla profesjonalnych ekranów LFD.

Dla Action nawiązana współpraca to kolejny krok w stronę rozwoju działu Smart Home, Security & Digital Signage, funkcjonującego w ramach Action Business Center – biznesowej odnogi Actionu. Jego oferta skierowana jest zarówno do profesjonalnych instalatorów i integratorów systemów, jak i partnerów dystrybutora chcących poszerzyć zakres swojej działalności.

Action posiada szeroką ofertę ekranów i projektorów stosowanych w Digital Signage i nie tylko, a produkty i rozwiązania firmy Edbak idealnie uzupełniają naszą ofertę w tym zakresie – powiedziała Iwona Prozorowicz, Product Manager Digital Signage & Hospitality Displays w ACTION S.A. – Sukcesywna rozbudowa portfolio rozwiązań skierowanych do tego segmentu rynku jest ważnym elementem naszej strategii rozwoju, gdyż gwarantuje tak ważną w dzisiejszych czasach kompleksowość oferty.