Action Europe: umowa dystrybucyjna z Palit

0
128

Action Europe GmbH  z siedzibą w Brunszwiku podpisał umowę z firmą Palit, cenionym producentem referencyjnych kart graficznych.

Palit to certyfikowany partner NVIDIA, który dzięki własnym projektom, wzornictwu i rozwiązaniom może pochwalić się pełnym wachlarzem produktów opartych na chipsetach tej marki, od modeli podstawowych aż po urządzenia z najwyższej półki o wyjątkowo szerokim spektrum zastosowań. Nie bez znaczenia jest fakt, że posiadają one wszystkie powszechnie wymagane certyfikaty i atesty zgodności z normami ochrony środowiska, co w połączeniu z atrakcyjnymi opakowaniami detalicznymi sprawia, że doskonale wpisują się w potrzeby rynku. Współpraca z niemiecką spółką potwierdza przy tym najwyższą jakość użytej w nich technologii. Wszystkie karty graficzne Palit korzystają z samodzielnie opracowanych przez tę firmę układów chłodzenia, wyróżniających się niesamowicie cichą i wydajną pracą. Karty Palit są już dostępne w magazynach Action EU.

– Palit oferuje nowatorskie, niezawodne Produkty o atrakcyjnej relacji możliwości technicznych do ceny. To marka, która niechybnie stanie jednym z kluczowych elementów oferty Action EU – przepowiada dalsze koleje opartej na zawartej umowie współpracy dystrybucyjnej dyrektor Action EU ds. sprzedaży i marketingu, Ulf Kilper.

– Ogromnie cieszymy się z rozpoczynającej się współpracy – z entuzjazmem dodaje Petersen Peng, dyrektor zarządzający europejskiego oddziału Palit.